Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy látjátok a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy látjátok a helyzetet?

Figyelt kérdés

Szóval van egy "párom", aki pasi, és akivel féléve "vagyunk együtt", és február végén lesz egy éve, hogy megismertem. Nos, soha nem volt éppen annyira beszédes típus, de az utóbbi időben(kb 2 hónapja) egyáltalán nem beszélünk napokig. Ma már pl egy hete, hogy annyit nem beszéltünk, hogy "jó reggelt", egyszerűen még ennyit sem képes írni, ha én írok, akkor meg megnézi, de nem ír vissza. Hívni sem szokott soha. Heti két napot szoktunk együtt tölteni általában, de most még annyit sem írt, hogy találkozunk-e. Nem szoktunk veszekedni(mivel eleve keveset beszélünk), de volt, hogy rákérdeztem, hogy mi ez nála. Azt mondta, hogy nincs miről beszélnünk, ő átlagos dolgokra nem kíváncsi, pl hogy milyen volt a napom, vagy hasonlók, így gondolja, hogy engem sem érdekel, hogy az övé milyen volt. Közöltem vele, hogy de engem érdekel, sőt közöljön velem mindent, amit úgy gondolja, hogy megosztana velem, azt mondta nincs ilyen. Nem is féltékeny egyáltalán, soha nem kérdezi meg, hogy merre voltam, kivel, vagy hasonlók, én sem tudom róla ezeket soha. Mégis bemutatott már az egész nagy családjának, és mindenkinek(haverok, barátok, család) azt mondja, hogy mi együtt vagyunk, komoly kapcsolatban. Hát, szerintem ez szexkapcsolatnak mondható maximum, de amikor ezt megmondtam neki, akkor megsértődött.

A szex jó vele, ennyi előnye van az egésznek.

A szülei és a többi családtagja szerint is nagyon zárkózott, velük sem beszél sokat.

Még valami: Vannak kisebb mentális betegségei, lehet ezekből is fakad ez, hogy nem érdekli szó szerint semmi, beleértve én sem.

Ti hogy látjátok a helyzetet? Szerintetek ideje lenne elköszönnöm tőle, vagy mit kéne csinálnom? Megbeszélni próbáltam többször is, de hát nem nagyon van látszata.

A kérdés sajnos teljesen komoly.

Volt már ezelőtt kapcsolatom, de azért mindegyik partnerem mutatott valamennyi érdeklődést felém, nem volt ennyire nulla a kapcsolatunk.

/L


2020. dec. 20. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg olyan, mint egy szexkapcsolat.

Ne haragudj, de mégis, mi fogott meg benne? Gyakorlatilag random haverjaim is többet nyújtanak, mint ez.

2020. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy te boldog vagy-e így? Mert ez valószínűleg nem fog változni, vagy ha változik, akkor is csak egy rövid időre, aztán minden visszaáll. Ha boldog vagy és neked ez jó, akkor szuper. Ha nem vagy boldog, akkor lehet hogy el kéne engedni ezt a kapcsolatot.
2020. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő ilyen. Neked ez így nem jó. Egyik se fog változni.

Hagyd a francba.

2020. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a kérdésed, mintha nem te írtad volna. Te mit tanácsolnál magadnak?
2020. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
2: Boldog hát! Nyilván azért született meg a kérdése.
2020. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdés van, hogy képes vagy e leélni egy életet úgy, hogy a szex az okés (mondjuk 20 év múlva ez mennyire lesz még fontos?).


Ha ezt társas magánynak fogod fel, akkor menekülj, ha ezzel elvagy, el tudod foglalni magad, neked megfelel, akkor folytasd.


(nekem volt a családban ilyen ember, ő például a végén a poklok poklát élte át, mert a kapcsolat első pár évében a szex vitte őket előre, majd a közös gyerekek, de olyan 50 volt, amikor kirepültek a kölykök, és a következ 15 évben ölni tudott volna egy szellemi partnerért, de párja nagyon nem volt az)

2020. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én itt befejezném. Egy hete lesz.rja a fejed.
2020. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, abba kellene ezt hagynotok. Én viszont más indoklást adnék, mint a többiek (lehet lepontozni!): teljesen eltérőek az igényeitek, nem értitek egymást, nem tudtok egymással hatékonyan kommunikálni és szerintem emiatt nem lesz ebből működőképes kapcsolat.


Ő, ha meggebed sem lesz "szia drágám, jó reggelt, hogy aludtál? <3" üzeneteket írogató szerelmes mackó, mint aki te szeretnél magad mellé.


A másik probléma (attól függetlenül, hogy kissé magamra ismertem a kérdés alapján), hogy nem próbál megérteni, nem segít és brutál szarul kommunikál, ami megint nem a hosszú, stabil párkapcsolat alapja. Lehet anyja helyett anyját játszani, de egy párkapcsolathoz két ember kell és ha nem hajlandó együtt működni veled, megette az egészet a fene.

2020. dec. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindannyiótoknak igaza van! Köszönöm a válaszaitokat!
2020. dec. 21. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!