Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök a volt tanáromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a volt tanáromnak?

Figyelt kérdés

Még a gimiben volt egy fiatal kisegítő tanárunk. Mindenki azzal jött akkor, hogy biztos tetszem neki, és így utólag visszagondolva valóban voltak erre utaló jelek. Akkor nem foglalkoztam vele egyáltalán, mert egyrészt mégis csak a tanárom volt, másrészt volt akkor barátom. Már kijártam a sulit, és az akkori srác sincs meg. Mostanában elkezdte lájkolgatni a képeimet, meg egyszer írt nekem, hogy visszaköltöztem-e a városba. (idő közben elköltöztem Pestre pár hónapra). Az is furi picit, hogy anno senkit nem igazolt vissza ismerősnek a diákjai közül, engem meg ő maga jelölt be. Nekem egyébként tetszik, mindig is jól kijöttünk, ha rajtam múlna randiznék most vele. Szerintetek csak mint volt diákja után érdeklődik, vagy akarhat valamit?

Én 20 vagyok, Ő 27



2020. dec. 22. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akarhat valamit! Szerintem ebben nincs semmk. 7 év normális és ideális. Főleg, így hogy felnőtt vagy és már nem tanít nem lehet belőle gond. Mit tanított Neked?
2020. dec. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki. Már nem a tanárod.

Ha neked is tetszik, ráadásul már jobban ismered, hiszen

a tanárod volt, hát sok szerencsét.

2020. dec. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszik neked, miért ne mennél bele?


Ha adódik alkalom beszélgessetek, már nem a tanáod, felnőttél időközben te is, 7 év nem sok. Egy próbát megér.

2020. dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1

Szakgimibe tanultam, turizmus és vendéglátás szakon, és Ő tartotta a szakmai elmélet órákat. :) Utolsó 2 évemben jött csak a suliba, akkor még nem is volt tanári végzettsége, csak a szakmában dolgozott. Rajta kívül még 2 szakmai tanárunk volt, akik szintén nem hivatalos tanárok voltak (azóta mondjuk lehet azok). Velük amúgy is sokkal közvetlenebb volt a viszonyunk, mint a ,,rendes" tantárgyakat oktató tanárokkal. Szóval elég jól meg tudtam ismerni emiatt is.

Köszönöm a válaszokat :)

2020. dec. 22. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Tanárokkal kavarni csak akkor izgi, amikor még tanítanak és a ti kis tini világotokban ők olyan férfiak, akiknek hatalmuk van. A való életben viszont már nem jó parti egy tanárral lenni, inkább keress egy pénzes pasit, ha a jövődet is fontosnak tartod anyagi értelemben.
2020. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Nem sikerült értelmezni most neked a leírtakat :D

Pont hogy már nem a tanárom egy ideje és most vonz leginkább, gimibe nem láttam bele többet. A pénz engem nem érdekel, dolgozok, megkeresem a magamét. Nem ez alapján fogok párt keresni magamnak...

2020. dec. 23. 14:42
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Na?

Meg fektetett azóta?

Veszteni valód nincs se neked se neki. Akkor mit kell ezen annyit agyalni?

Vagy oda menjek? Segítsek?

Ha jó csaj vagy akkor nem bánom, szívesen elő melegítelek neki.

2021. máj. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!