Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal, de mégis hogyan? Ő legyen az első?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen megismerkedtem egy fiúval. Egészen jól elbeszélgetünk, gyakran hívásozunk, megvan a kémia is közöttünk. Szeretnénk találkozni, azonban a nagy távolság miatt mindketten tudjuk, hogy, ha kapcsolatba kezdenénk, valószínűleg nem működne hosszú távon a dolog. Így felmerült bennem, hogy lehetne barátság extrákkal.


Azonban itt is lenne a következő dolog, ami gondolkodóba ejt, ugyanis én még szűz vagyok. Volt már barátom, nem is ezzel van a probléma, tudom nagyjából mire kell számítani, csak nyílván ott a tény azért, hogy ez lenne az első alkalom nekem. Ugyanis, ez a fiú elhívott magához egy hétvégére, annak tudatában, hogy „ártatlan vagyok" és teljesen őszintén elmondta, hogy az első alkalommal igyekezne úgy viselkedni, hogy ne utáljam meg a szexet egy életre. Ahogy azt is elmondta, hogy ha nem szeretném, nem kell lefeküdnünk már az első alkalommal, amikor találkozunk. Tudom, hogy sokan úgy gondolják, hogy várni kell addig, amíg szerelemből tud lefeküdni az ember valakivel, azonban én elég realista vagyok ahhoz, hogy lássam, a nagy szerelem nem 18 éves fog rám találni, továbbá az első fiú, akibe valóban szerelemes voltam, nagyon csúnyán elbánt velem és most szeretném egy kicsit kerülni a szerelmet.


Továbbá van még egy dolog, ami nehezíti ezt az egészet. Nem az a fajta vagyok, aki hazudik a szüleinek, azonban tudom, hogy nem örülnének neki, ha bejelenteném, hogy én el fogok utazni a hétvégén, és azt egy fiúval fogom tölteni, ami egyébként teljesen jogos, főleg annak tudatában, hogy ők is tudják, hogy még szűz vagyok. Tudom, hogy óvni szeretnének majd, de valamennyire azért ez mégis csak az én életem, az én testem, és ha hibázok akkor az én hibáim, tanulni pedig nem fogok abból, ha mindent egy eltervezett séma szerint csinálok, legalább is én így gondolom.


Tudom, hogy ez az egész nagyon kusza így, de ez is tükrözi, hogy milyen zavar van most a fejemben.


Összefoglalva tehát az lenne a kérdés, hogy mégis mit tegyek, hogy tudnám ezt a helyzetet úgy megoldani, hogy az nagyjából mindenkinek megfeleljen. Illetve a véleményekre is kíváncsi vagyok.


Légyszives mellőzzük a mocskolódást és egymás bántását, az mehet más kérdések alá úgy gondolom.


Előre is köszönöm a válaszokat.


18/L



2020. dec. 22. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
En nem fekedunek le vele. Hidd el, ebbol te fogsz rosszul kijonni!
2020. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Elég kockázatos, több okból is.

Az első szexuális partnert és alkalmat soha nem fogod elfelejteni. Mindig emlékezni fogsz rá, hogy milyen módon vesztetted el. Az, hogy ebből lesz-e problémád, a saját hozzáállásodtól függ. Valaki prostival veszíti el, de nem zavarja a dolog. Mást meg egy életre megnyomorít.

A nagyobb kockázat, hogy beleszeretsz. Írod, hogy komoly kapcsoalt nem lehet, így a kelletlen érzelmekkel fogsz küszködni sokáig. Amíg őt szereted, képtelen leszel új kapcsolatot kialakítani.

2020. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
A "barátság extrákkal" ugyanúgy nem működik a nagy távolság miatt. Egy ilyen kapcsolatnak is az a lényege, hogy lehetőleg gyakran tudjatok találkozni. Többszáz km távolságból pedig ez nem mindig kivitelezhető.
2020. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Ez a “barátság extráktól” is km-ekre van. “Haverság extrákkal” illetve “köszönőviszony extrákkal” talán. Gondold csak el hogy adná elő a cimbiknek két kör tömény vedelése közt: “há múlt héten se tétlenkedtem, marha messziről jött egy csaj és penderült az ágyamba szűztelenítésre előjegyzés után... hát figyú magamfajta gizda gyerek ahol tud segít”
2020. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Én nem emlékszem az első szex-re szóval azert az túlzás szerintem, hogy örökké emlékezni fogsz rá...

Max ha nagyon drámai...


En nem a szex miatt nem mennek, hanem mert ha bármi van, haza tudsz jönni? Ha meg sosem találkoztatok én nem lennék elég bizalommal felé, így q szex sem menne (nekem)


A kémia műkodesehez azért kell a személyes kontakt is. Lehet eloben nem is tetszene az illata, érintése. Akkor pedig elég ciki lenne "ki bírni" vele egy hétvégét.

2020. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

1. Ha még nem találkoztatok, nehogy te menj hozzá, pláne nem egy hétvégére. Menjen ő hozzád vagy találkozzatok valahol félúton, és ismerkedjetek meg, hogy megbizonyosodj arról, hogy olyan, mint amilyennek neten megismerted. Most ha ott ragadnál nála éjszakára, és kiderül, hogy valójában egy szadista állat, akkor megszívod. Ha vele akarod elveszíteni, amúgy is jobb neked is, ha jobban megismered kicsit.


2. A szüleiddel nem tudsz mit kezdeni. Vagy megmondod nyíltan vagy hazudsz. De őszintén, ha lenne egy éppenhogy felnőtt gyereked, aki odaállítana eléd azzal, hogy neten megismerkedtél egy sráccal, soha az életben nem találkoztál még vele, de máris ott akarsz tölteni egy hétvégén, nem kapnál szívrohamot?


Szóval lehet ebből barátság extrákkal, meg bármi, amit szeretnél, de azért kicsit szállj le a földre, és tervezd meg egy kicsit jobban, és ügyelj jobban a biztonságodra. Szerintem elég sokat elmond a srácról is, hogy egy szűz csajt egyből meg akarna fektetni akkor is, ha nem párkapcsolatnak indul. Ne akard ennyire türelmetlenül elveszíteni. Nem kell a nagy őre várni, ha nem akarsz, de becsüld magad annyira, hogy vigyázol.

2020. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5. kommentelő


A hazajövetelt természetesen meg tudnám oldani. Így lenne egy B tervem is, ha még aznap haza akarnék jönni, gondoltam én is az ilyen kínos szituációkra.


Köszönöm, hog felvetetted a kémiával kapcsolatos dolgot, nem mondom hogy nem gondoltam rá, mert igen, de most kétszer is átgondolom!

2020. dec. 22. 13:44
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"az lenne a kérdés, hogy mégis mit tegyek, hogy tudnám ezt a helyzetet úgy megoldani, hogy az nagyjából mindenkinek megfeleljen"


Kerdezo en ket fontos eletlecket tanitanek neked



1. Ha bizonytalan vagy egy ilyen fontos dologban, nem azt erzed hogy igen, szivedbol akarod es izgatottan varod, akkor NE CSINALD.


2. A sajat eleted foleg aszexualis eleted csak magadnak kell hogy megfeleljen. Az hogy a sracnak, szuleidnek stb meg akarod feleltetni a szuzesseged elveszteset..eleted egyik legintimebb elmenye mindenkirol szoljon csak rolad nem?

2020. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Illetve meg egy dolgot erzek a kerdesedben. Nekem a fogalmazasod alapjan egy nagyon realista, sőt, túlracionalizalo embernek tunsz. Leirtad hogy tetszenetek egymasnak de nagy a tavolsag igy marad a baratsag extrakkal. Nekem ez nem azt sugallja hogy te erre vagysz kifejezetten hanem hogy ha a kapcsolat nem lehetseges akkor racionalis alapon marad ez. De racionalos indokok nem helyettesitik az oszinte vagyakag
2020. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Tartsd már magad kicsit többre annál, hogy egy egy alkalmas szexben veszíted el a szűzességed, mellesleg garantáltan örök rossz élmény lenne ilyen körülmények között.
2020. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!