Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány beleegyezett a "friends with benefits" dologba (barátság extrákkal). Mi és hogy legyen az első lépésem?

Figyelt kérdés

Az osztálytársammal nagyon sokat "fogdostuk" egymás lábát, meg napról-napra feljebb mentünk. Az az ötletem támadt, hogy mi lenne, ha felhoznám ezt a témát és csodák csodájára, elfogadta! Ma voltunk kint még egy barátommal és vele, de sajnos ugyanazokat a dolgokat neki is engedte. Épp ilyen minimális fogdosás volt. A legszomorítóbb az volt, hogy mikor váltunk el csak puszit adott, mint általában. Ti mit tennétek? Mit ajánlotok? Kissé tehetetlennek érzem magam...

16/f



2013. okt. 26. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
:D
2013. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A leányzónak tök mindegy ki fogdossa.
2013. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
hát igen úgy látszik ő egy ..köhköhri**cköhköh,, szerintem az első lépés az volt hogy belement, hát egyértelmű, átmentek hozzátok amikor nem zavar senki vagy valami, aztán szexeltek, esetleg esztek jégkrémet, isztok valamit, moziztok azt ennyi
2013. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
B@lfasz vagy. Már le is nyúlta a haverod a kis gyökér ribit...
2013. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom hogy mégis mire számítasz egy útszélivel? Arra hogy csak a te kapcarongyod lesz addig ameddig csak akarod? Kis naiv....
2013. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
"útszélivel"... még szűz. és nem szokott úgy viselkedni mint egy ribi, nem is öltözik úgy. Másképp tök rendes csaj... ezért is nem értem, hogy mi ütött belé.
2013. okt. 26. 21:32
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Dugni akar, ez jó, de azonnal csapj le rá, küldd el a szüleidet otthonról, vegyél egy üveg pezsgőt, és... tudod... dugjatok. Remélem tudod, hogy hogyan kell?
2013. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam. De ö sem, úgyhogy nagyon nem éghetek. Minden alkalmat megpróbálok majd megragadni, igazad lehet.
2013. okt. 26. 22:05
 9/16 anonim ***** válasza:
szerencsétlen vagy.
2013. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tudom :(
2013. okt. 28. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!