Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rá venni barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rá venni barátnőmet a hármas szexre? Már egy jó ideje szeretném ki próbálni barátnőmmel, neki is felhoztam párszor de azt mondta hogy nem, de szerintem csak nem vette komolyan.

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 15:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy.
2020. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
9-es válaszolóval teljesen egyetértek,aki nem tud segíteni vagy normálisan válaszolni az minek ír?? Kérem aki tudna ebben segíteni, vagy van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban az írjon rám.
2020. dec. 26. 15:53
 13/22 anonim ***** válasza:
93%
Engedd, hogy ő válasszon pasit harmadiknak.
2020. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
48%

Komolyan!


És kit vinnél 3.-nak? Mert, mi van ha rábólint, de kiköti, hogy neki egy hasonló kaliberű és külső adottságokkal rendelkező nő kell: [link] Tudsz beszervezni egy ilyet? >:)

2020. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%

Én örülnék olyan barátnőnek aki szereti a 2f 1l felállást... :)

F

2020. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
96%
Na és hogy osztanád be azt a 3 percet 2 nőn? :D Roppant kínos lenne :)
2020. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Téged hogy lehetne ravenni valamire amit nem szeretnél?

Te tudod milyen típusú a barátnőd, hogy csak kereti magát, vagy tényleg teljesen elutasitja a dolgot.

Ha az előbbi akkor próbáld olyanokkal ravenni hogy válasszon ő 3.at...

Viszont ha teljesen elutasitja akkor hagyd öt békén ezzel, mert egy életre tonkreteheted a hulyeseggel

2020. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%

14.-vagyok.


Nem értem a lepontozást, hiszen jogos a kérdésem. Azaz mi van, ha a lányt igent mond, de kiköti, hogy milyen lányt akar, a kérdező srác meg kevés hozzá, hogy olyat szerezzen? Olyankor nem a lány lesz a hunyó.

2020. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%
Te amúgy biszex vagy?
2020. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 lizzi77 ***** válasza:
100%
Te már nem szereted a barátnődet, viszont jó hír, hogy ő még téged igen.Ez az egyik ok, hogy nem akar hármasozni.Ha szeretnéd, eszedbe sem jutna ilyent kérni...És mi van akkor , ha belemegy a 2 pasis felállásba, de a másik pali jobban bejön neki, mint te?Akkor meg azon fogsz itt sírni, hogy a ribi barátnőd átigazolt a másik fickóhoz?
2020. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!