Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rá venni barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rá venni barátnőmet a hármas szexre? Már egy jó ideje szeretném ki próbálni barátnőmmel, neki is felhoztam párszor de azt mondta hogy nem, de szerintem csak nem vette komolyan.

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 15:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk teged popsiba megcsinal egy masik fiu, mert imadja nezni, ahogy pasik jatszanak egymassal.
2020. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem többször vesd fel a dolgot az idők folyamán és nyomatékosítsd, hogy komolyan gondoltad! A nőknél, legalább is a többségnél szerintem nem megy ez olyan egyszerűen mint a férfiak többségénél, nekik kell valamilyen lelki kötődés,nem megy bármilyen idegennel. És magadban is át kell gondolnod, hogy miért is szeretnéd, ( kihűlt a kapcsolat? Csak kis zgalomra vágysz?... ) és ha azt mondja, hogy soha, akkor azt el tudod e véglegesen fogadni..
2020. dec. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!