Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most jól tettem vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jól tettem vagy nem?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy ma reggel feküdtem a gyerekekkel az ágyban és jött egy mess. üzenetem,egy ismerősömtől. Most volt szülinapom, gondoltam utólag felköszönt, de neeeeem,egy b. szos kép volt,szerintem ez a férfi ismerősöm, meg a csaja. Nekem úgy kikerekedett a szemem, egyből idegesen visszaírtam hogy ez komoly???? Erre ő gyorsan törölte a képet, meg amiket alá írtam. Küldött egy sima képernyő fotót,amin nemvolt rajta sem a kép, sem a törlés időpontja, sem az amiket kiakadva írtam. Csak amiket ő írt. Adta a hülyét, csak közben meg régen kb 1-2 éve ugyszint rám írt, mondom jó, régen jóban voltunk,ismeri a férjem, a gyerekeket, és akkor is a 3 mondata szexuális témájú lett. Akkor is elküdtem melegebb éghajlatra, nem is beszéltünk idáig.Most játssza a full hülyét, még én vagyok beállitva nem normálisnak, de mivan ha meglátja az 5 évesem a képet.En úgy gondolom hogy elkudte nekem a képet, nem olyan véletlenül, aztán mivel negatív volt az első reakciom amint megláttam, gyors törölte is.Amint viszont kicsit megbántam hogy ráirtam a csaj ára hogy mivan.. De utána görgettem le a csajnál, és láttam hogy kisbababájuk lesz.En meg írtam neki.. Kicsit restellem,viszont akárki akármit mondd énis csináltam már pucér képet magamról, mégsem küldtem el úgy.. véletlenül..

#Kép, messenger
2020. dec. 28. 09:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy küldtem neki én is képernyőfotót, amin rajta van mikor küldte a képet, és mikor törölte. Meg az ideges kiakadásom.
2020. dec. 28. 09:42
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Egy születendő gyerek ne legyen akadálya annak, hogy felnyissuk egy nő szemét. Én is tudni akarnám, terhesen is.
2020. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már te érezd magad szarul, mert ő így viselkedik, ráadásul pont úgy, hogy nemsokára gyereke születik.


Plusz attól még nem lesz meg nem történt a dolog, mert hallgatsz róla. Jól tetted, hogy ráírtál.

2020. dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!