Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják itt nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt nagyon sokan, hogy mindegy hogy mivel foglalkozik a pasi?

Figyelt kérdés

Egy csomó nő ezt írja itt...

Hogy egy párkapcsolatnál ez nem fontos.


Most tényleg mindegy, hogy szemetesember, orvos vagy asztrofizikus?


De miért?


Azt értem, hogy alapvetően az a legfontosabb, hogy milyen a személyisége, a hétköznapokban hogy viselkedik, stb.


De ez azért elég erősen a személyiségéhez tartozik, nem?


És nem azt kérem most számon, ha valakit a másik anyagi helyzete nem érdekel, mert ezzel abszolút tudok azonosulni...


De én például nem járnék olyan nővel, aki naponta csak azért dolgozik, hogy legyen mit enni, legyen hol lakni és amúgy mindegy neki, hogy mit csinál...

Tehát nem akar semmit alkotni a munkája által.


Ti mit gondoltok erről, ha kicsit jobban bele gondoltok?

Ide is azt fogjátok írni, hogy Titeket sem érdekel?



2020. dec. 30. 11:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
De ha jobban belegondolunk, ha vki nem lazsálja el a munkaidőt (pl. főnök öccse, akit betettek a munkába, de lóf.t nem csinál), akkor az emberek 95%-a alkot vmit a munkahelyén, van a munkájának kézzelfogható eredménye. A lenézettek is alkotnak vmit. A takarító szép, csillogó, tiszta felületeket, a szemetesember tiszta utcákat, a gyártósori alkalmazott termékeket...
2020. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Legutóbb mikor elmentem egy fodrász szalonba...azt mertem mondani ,hogy a fantáziájára bízom milyen lesz a hajam...

A pénztáros mikor fizetnem kellet csak annyit kérdezett ,hogy biztos ki akarod fizetni??(szerintem ez mindent elmond az alkotásról...)

Amúgy ha mindenki csak élvezetes munkát végezne szerinted ki dolgozna a csatornázási műveknél?(biztos nagyon élvezetes lehet..)

Sajnos a munkahely nem egy játszótér...de attól még nem kell h valakit fel őröljön.És az sem biztos ,hogy a helyi postás vagy kukás nem kreativ,vagy ahogy Te mondanád alkotó.Lehet béla-bá a helyi portás szabad idejében festő.

Ami sokkal taszítóbb szerintem mikor valaki egyfolytában a munkájáról beszél...Na azokat rühellem.


IT-sokról meg ne is beszéljünk...Az orruk a holdat súrolja olyan magasan van..és persze mind mind nagyon fontos és hasznos dolgot alkotna...Meg jobbá teszik a világot :S(hát baromira..)

2020. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

Én elfogadtam hogy a férjem nem karrierista, sőt örülök is. Inkább egy nyugodt életmódra vágyom, megha anyagilag korlátozottan is. De az fontos, hogy művelt legyen és a jovokep megegxezzen. .


Jelenleg targoncáskent dolgozik.

2020. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Az itteni női válaszok többsége komolytalan. Nem reális, valós válaszokat adnak, hanem mindig olyat, amiben saját magukat jobbnak tüntethetik fel. Érdemes megnézni, hogy mennyi múlik egy kérdés megfogalmazásán is és az alapján mennyire más válaszok érkeznek a nőktől.
2020. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
Voltam olyan randin, ahol a masik kifejtette, hogy informatikusokkal nem ismerkedik, de velem kivetelt tesz. Mas miatt, de nem lett belole tobb. A mostani paromnak azzal nyitottam, hogy munkanelkuli vagyok, de nem hajtott el. (Epp akkor alapitottam a cegem.) Ez csak egy parameter, amit valaki vagy komolyan vesz, vagy nem. Engem nem zavar, ez legyen a masik fel problemaja, hogy milyen feltetelek menten ismerkedik.
2020. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

14#Ez az internet átka és szépsége :)

Nem tudhatod ,hogy valóban nő válaszolta-e a neked tetszőt vagy nem tetszőt...illetve ha a két választ nem egy azon entitás csinálta.

Volt egy kérdésed és kaptál rá egy valag választ...A te döntésed mit kezdesz velük és ,hogy hogyan kezeled őket.

2020. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk fontos! Engem zavarna, ha nem lenne megfelelo az egzisztenciája
2021. jan. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!