Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállók, volt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, volt már, hogy lenéztek titeket azért mert nincs párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2020. dec. 31. 21:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen. De volt olyan is aki irigykedett rám.
2021. jan. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%

Persze, gyakorlatilag állandóan, mindenki.

Hál'Istennek annyira nem nagypofájúak, hogy a szemembe mondják, de azért az ember csak értesül róla.

40 felett egy nőnek ha nincs kapcsolata, azért már nem hibáztathat senkit, csak önmagát. Tehát én magam is tisztában vagyok vele, hogy a hiba az én gépemben van ;) nincs szükségem további önbizalomrombolásra.

Ezért az ilyen kapcsolatokat kerülni kell.


Rosszabb azonban az, ha lesajnálnak.

El nem tudom mondani, hányszor bizonygattam, hogy azért nem megyek a Dunának, kellemesen elvagyok én magam is.

És ez nem is hazugság.

Idővel megszoktam, hogy csak önmagamért felelek, és a férfiaknak nem kell, amit én adni tudok. Nekem ez a felismerés kb. 8-10 éve jött el.

Akkor felhagytam az önsajnálattal, és úgy határoztam, szeretni fogom magamat és élvezem az életet.

Mostanra kitanultam, hogy kerüljem meg a párkapcsolati státuszomra vonatkozó kérdéseket. Még véletlenül sem értem félre, ha valami flörtölésnek talál hangzani, de persze, hogy nem az, senki sem olyan idióta, hogy tőlem bármit is akarjon. (Régebben néha félreértettem, az rettenetes volt. NA, az az igazi megaláztatás.)


Szóval, csak megszokás kérdése. Ha a beszélgetés kezdetén magadhoz ragadod az irányítást, akkor nem lesz módja a beszélgetőpartnerednek rákérdezni, van-e kapcsolatod, és akkor nem tud megalázni sem azért, ha nincs.

2021. jan. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem még nem. Viszont azért sokan lenéztek már (kapcsolattól függetlenül), hogy nincs gyerekem
2021. jan. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt. "A lányoknak kell megkérni majd a kezedet", stb.
2021. jan. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"Mostanra kitanultam, hogy kerüljem meg a párkapcsolati státuszomra vonatkozó kérdéseket"


És hogy? Tipp? Pl?


Egyébként engem is kinéztek munkahelyen,magánéletben is, pont az aki utána 1 év alatt elvált... V miért sokan azt hiszik ettől érdekesebbé váltak...

2021. jan. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%
Lenézést nem tapasztaltam, inkább páran furcsállják, hogy néhány éve felhagytam a kapcsolatosdival. Értetlenkedést kapok legtöbbször, nem értik, hogyan lehet nekem jó egyedül. Ugyanis jó. :) F50
2021. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
71%

Igen. Nem egyszer.Viszont ő átélt egy abortuszt(nem védekeztek, mert azt hiszik az menő) én nem.

Mondanom se kell, hogy jobb szeretek egyedül lenni.

2021. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ki még nem mondták, de már erőteljesen utaltak rá.

Itt a szomszédnénit, rokonokat is értem.

De, volt hogy már az egyetemi koliban, is oda jött az a fiú, akinek tetszettem (nem volt az esetem, meg nőcsábász volt szó szerint, azóta már van egy lánya pedig 1 év sem telt el), de vissza utasitottam őt is meg a haverját is. Erre megkaptam 1 hónapon keresztül, hogy "Te lezbi vagy?"

Csak egyszerűen a tanulás mellett nem nagyon tudnám odatenni magam egy kapcsolatban...

2021. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%
Volt már. Konkrétan nem mondták az arcomba, de érzékelhető volt a különbség, hogy némelyik férfi felfigyelt rám, próbált közel kerülni hozzám, amikor volt barátom, és mennyire távolságtartóak, amikor nincs senkim. Mindenkinek mindig akkor leszek izgalmas, érdekes, szép, és akkor csillan fel a szemük, amikor kézenfogva lát valakivel. Gusztustalan viselkedés ez részükről. Mert szerintük akkor nem kellek senkinek, tehát selejt vagyok. Fuck logic.
2021. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
59%
Mivel a haverok jórésze ugyanúgy szingli, a család meg kb. látta és tudja mit szevedtem és csalódtam már az ellenkező nemmel,így nem szokták vitatni.
2021. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!