Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállók, volt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, volt már, hogy lenéztek titeket azért mert nincs párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2020. dec. 31. 21:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát végülis ez az előnye ha nincsenek közeli barátaid: nem néz le senki téged

Aki megismert lenézett, mikor leesett a szörnyű igazság, hogy sosem volt még nőm!

Kapom a nevetséges kérdéseket a rokonoktól: hogy állsz a csajokkal? (Jól megvannak kösz!)

De legalább aki közeli családtag tudja hogy nincs velem gond, békén hagynak, rossz szót nem mernek emiatt szólni nekem.

Amúgy a kapcsolati kelendőség tényleg egy furcsa jelenség, ami mindkét nemnél jól megfigyelhető

2021. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
58%
Volt. Még a közêpiskolában az egyik osztálytársam. Én azóta már a férjemmel vagyok 11 éve. Az a csaj meg egyedül, hosszú évek óta. Sose volt komoly kapcsolata a suli óta. A posztjai alapján keresi a nagy őt. Hát ez van. Visszanyalt a fagyi😂
2021. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
56%
Engem azert neznek le mert van kapcsolatom. Azt mondjak kapcsolatfuggo vagyok. Mert szeretem a parom. S nem akarok lefekudni veluk
2021. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen le nézésnek nevezném. Inkább azt hiszik hogy nekem rossz. És nem hiszik el hogy milyen baromi jól élek egyedül…😀😀
2021. jan. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!