Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a párokról, ahol a férfi és a nő is körülbelül ugyanolyan magasak?

Figyelt kérdés

Furcsán néznek ki egymás mellett, mivel a férfi nem magasabb?

Én már hallottam, amikor ilyen párt láttam, hogy valaki megjegyezte, hogy "miért nem magasabb a férfi, olyan furcsán néznek ki".

Szimplán esztétikailag érdekelne a véleményetek, kizárva most a "belső értékeket" stb.


2021. jan. 1. 17:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kettő házas, családos barátom is ilyen kapcsolatban van már 10-15 éve. Szóval nekem nem furcsa. Teljesen normális igazából. Én is simán összejönnék egy velem egymagas, 180cm körüli csajjal.
2021. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Igen, szerintem furán néz ki, ha erre vagy kívancsi. De remélem nem veszik figyelembe a véleményem.
2021. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2021. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Ideális.
2021. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Tapasztalataim szerint a nők azok, akik elítélik ezt a dolgot, ők nem tudják elképzelni magukat valakivel, ha az nem magasabb náluk 5-10 cm-el.
2021. jan. 1. 17:34
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

5.


A nagyon magas nők közül sok mégis átlagos vagy időnként alacsony férfivel vannak, mivel magasabbat nem nagyon találnak. Egy kétméteres nő hol talál tőle magasabb férfit? Nagyon kicsi az esélye és akkor sem működhet úgy, hogy "eh, ő magasabb, vagyis akkor kötelező összejönni", hanem onnantól jön még a személyiség meg a többi dolog. Most vagy örökké vár szerencsétlen vagy ha szerelembe esik akkor nem fogja zavarni az alacsonyabb (de alapból nem alacsony) férfi.

2021. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
5. Nézz körül az utcán még jobban. Iszonyú sokszor látni 175-185 magas csajokat akár velük egymagas sráccal, akár tőlük még picivel alacsonyabb sráccal is.
2021. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nem jön be. 171 vagyok. 185-től ismerkedtem mindig. Számomra nem esztétikus, és kevésbé férfias ettől a férfi, ha kívülről látok így egy párt. De ha nekik megfelel, akkor egészségükre.
2021. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
13 éves kor, és 90-es IQ felett ez fel sem merül problémaként.
2021. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
12%

8.-nak.


Nem esztétikus és nem férfias??? Nem mindegy, hogy milyen magas a srác, mikor beküldi a nagy, eres CENZÚRÁZVA a szűk kis CENZÚRÁZVA?

2021. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!