Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő, aki imádja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki imádja az extrém kövér pasikat?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 08:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Volt 150 kilós párom de ő pl 195 centi magas is volt.
2021. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Én 142 vagyok 173cm magassággal
2021. jan. 7. 00:26
 13/28 anonim ***** válasza:
49%

Hát akkor nem. 185 centi alatt nem kezdtem soha senkivel. De amúgy se vagyok szingli.

Alacsonyabb lányoknál érdemes próbálkoznod, és az se árt ha nem modellvékony lányokra vágysz, mert ha mégis, akkor nagyon sokáig magányos leszel.

2021. jan. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ritka mint a fehér holló.
2021. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
55%
elobb allnek ossze egy masik novel, mint egy 173 centis 142 kilos ferfival.legalabb egy 60-70 kilot le kene fogynod, ez beteges.
2021. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
60%
Az extrém okos, művelt, FÜGGETLEN, jó egzisztemciaval rendelkező pasikat kedvelem! A külső mellékes. Ha a fentieket teljesiti, nem probléma, ha ezt egy köver testben adja...
2021. aug. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
34%

16.


A pénz megszépíti az embert az köztudott. :)

2021. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam pont ugyanekkora magasságú és súlyú pasival, nem az exem vagy véletlenül?😂

Viccet félretéve, engem eléggé zavart ez a súly, 100kg volt amikor összejöttünk, akkor sem jött be nekem külsőleg, de nagyon humoros ember volt, jól éreztem magam vele, baráti társaság által ismertük meg egymást, így miután jobban megismertem, utána már nem is láttam annyira vészesnek a külsejét. Ismerőseimtől visszahallottam, hogy sokan azt beszélték, hogy a pénzéért vagyok vele, pedig nem volt gazdag, csak azért gondolták ezt, mert nem tudták elképzelni, hogy mi másért lehetek egy ilyen férfival, mivel viszonylag jól nézek ki. Én 163 centi vagyok és 53kg, átlagos testalkat, inkább az arcom a kiemelkedőbb bennem. Aztán idővel hízott még 40 kilót is, de akkor már elég hosszú ideje együtt voltunk, szerettem őt, ezért emiatt nem szakítottam vele, nem undorodtam tőle, de már nem is vonzódtam annyira hozzá testileg.

Majd megcsalt az egyik kollégájával😂😂. Egyértelmű, hogy szakítottam. Na én ezek után biztos, hogy nem fogok összejönni még egyszer olyan férfival, aki így néz ki. Azért, mert rengeteg olyan férfi van, aki jól néz ki vagy átlagos és tetszem nekik, akkor miért legyek egy kövérrel, hogyha lehetek egy normális kaliberű férfival is?

2021. szept. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
súly, izom , ruházat, ezek csak körítések .. van akivel nem állnak hiába izmos, van aki meg gilisztás vagy sör hasú és inkább öt választják, mivel 1 jó test alkat vagy szép fogak , szemek, haj, stb sem írja le az egész embert..
2021. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
67%
170 kg os a párom. Egyszerűen csak is a kövér test vonz, nagy pocakkal.. Voltam egy izmos sráccal, de nem izgatott, sőt visszataszító volt...
2021. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!