Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő, aki imádja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki imádja az extrém kövér pasikat?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 08:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

20.


Akkor miért voltál vele? :D

2021. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#21


Igaz én nem a 20-as vagyok, hanem a 18-as, de nekem miért nem teszed fel ezt a kérdést? Engem sem vonzanak a kövér férfiak, sőt igazából taszítanak, mint azt írtam is, mégis egy kövér pasival voltam együtt. Nyilván mert a külső nem elsődleges szempont, ha megismered az illetőt és vannak egyéb vonzó tulajdonságai akkor egy idő után vonzónak találod a külsejétől függetlenül. Legyen az vékony, kövér, izmos, mindegy ilyen szempontból, szóval a kérdésed nem értem. Utólag visszagondolva, miután már elmúlik a szerelem és az adott ember elárul, akkor utána úgy gondol rá az ember vissza, hogy "fúj", mert ezelőtt a szerelem szépítette meg, de amúgy meg nem tetszik és utána látsz a rózsaszín ködtől, hogy valójában hogy néz ki. Ennyi.

2021. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

22.


Azt írta visszataszító volt. Én nem tudnák olyan emberrel kapcsolatban lenni akit visszataszítónak tartok.

2021. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ekkora súlyú fickók hogy tudnak egyáltalán szexben teljesíteni?
2021. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
77%
Az igaz érzések szerintem nem súly,és pénztárca függök. Minap volt egy hasonló kérdés nőkkel kapcsolatban Ott egy nagyon okos férfi társad elmagyarázta egy molett hölgyet nem lehet kívánni.Van egy pár molett hölgy a tásaságomban gondolod a pasik mind könyörűletből vannak velűk vagy számításból. Biztos van ilyen is ,de nem ez jellemző.Igy van ez a pasikkal is.Én mindig imádtam mackós alkatot. Soha nem szerettem a kígyurt izmos-igazi macsot.A belső érték számít a legjobban a többi csak csomagolás.Most a nőtársaim biztos arra gondolnak hogy egy molett nő írja ezt.Hát nem.
2021. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

A molett és a nagyon túlsúlyos közt azért jókora különbség van szerintem,

egyébként én is a mackós fickókra gerjedek inkább.

Volt vékony, izmos pasim is, de még csak kényelmesen hozzá

se lehetett bújni, mindenhol kemény volt és kényelmetlen.. :-D

Mondjuk mozogni szex közben azt tudott, ez tény...

2021. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Van mindenféle, de a nők ezt jóval kevésbé fogadják el mint a pasik. Pasiknál gyakrabban van ez a fétis. Egy bizonyos szintig meg nem számít a súly kérdés szerintem.
2021. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

25.


Azért a mackós meg az extrém kövér nem ugyanaz...

2021. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!