Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mérgező a párkapcsolatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mérgező a párkapcsolatunk?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a párommal. Nem régiben volt 1 hónap különlétünk, mert úgy éreztem picit besokalltam dolgoktól, időt kértem. Most újra beszéltünk viszont már ő nem akarja annyira. A lényeg hogy ő a nő és van 1 gyereke is az apjával hosszú évek óta nincsenek kapcsolatban. Szinte már együtt éltünk. Amit nem bírtam az az ok nélküli féltékenység, hogy az utcán mindig azt hitte nézem a nőket, sa barátaimtól teljesen elszigetelődtem már lassan a szüleimtől is. Olyan munkám lesz ami jól fog fizetni aztán most arra fogja, hogy amiatt nem fogja bírni. Nem tudom, de azt érzem, hogy lelkileg próbál irányítani. Elég gyenge vagyok sajnos. Egyszer rossz vagyok, egyszer jó. Legtöbbször az anyagi dolgok jönnek fel témának. Szóval nem tudom, szeretem egyébként de mostanában ezt, mondja Hogy nem tud bízni, úgy elenged de néha vissza húz mint a kutya és a póráz esete, ha lazul vissza ránt.

2021. jan. 4. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még most lépj le, mielőtt még jobban belebonyolódsz.
2021. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Te is érzed, hogy az, szenvedsz, nem vagy boldog, szorongsz. Minél tovább benne maradsz, annál jobban le fogsz épülni.
2021. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne hidd, hogy egy féltékeny nővel boldog leszel az életben! Lélegezni sem fog engedni.

Lépj le mielőbb!

2021. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy önbizalomhiányos lelki sérült nő. Egy percet nem áldoznék rá az életemből!
2021. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az a jó kapcsolat, ahol önmagam lehetek, felvállalhatom retorzió nélkül a gondolataim, biztonságban érzem magam, nem szorongok, nem stresszelek, ahol jut idő a barátaimra is, ahol támogatjuk egymást, szeretjük egymást, elfogadjuk egymást, teljesen megbízunk egymásban. Nem tudom hogyan vagy képes szeretni egy olyan embert, aki az életed legnagyobb stresszforrása, de abszolút nem egészséges amit műveltek egymással.
2021. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is a legjobb, amit tehetsz az a tipli.
2021. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd a francba az ilyen önző, önbizalomhiányos lelki nyomorékot. Húzzon le más embert a viselkedésével.
2021. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

Ismét elolvastam a kérdést meg a válaszokat is.

Ilyen gondolataim támadtak:

A nő magára maradt egy kisgyerekkel, ezért támaszt keres a gyereknek és magának. Benned megtalálta és nem akar elengedni, látszólag féltékeny, de lehet, hogy ez az előbb írt okból van, ami megszűnHET, ha látja rajtad, hogy nyugodtan támaszkodhat rád. Ha erről meggyőződik, hogy támaszkodhat és alaptalan volt a féltékenykedése, akkor boldogok is lehettek. Mindezek mellett az a fontos, hogy lényeges dolgokban egyezzenek a nézeteitek.

2021. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Tudasítani lehetne benne, hogy nem más nő, hanem a féltékenység miatt bukhat el téged. Hogy kiegyensúlyozott, normális kapcsolatot akarsz.
2021. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy rakás car, nem kapcsolat. Nem leszel vele soha boldog, mert a biztos alapok hiányoznak.
2021. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!