Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokból maradtam ki ha 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokból maradtam ki ha 23 éves lányként még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig lefoglalt a munka meg a tanulás,de most már szeretnék ismerkedni.
2021. jan. 5. 19:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Csajként? Nem, semmiről sem maradtál le. Még 40 évesen is kanos srácok százai állnának sorban, hogy bepótoljanak veled mindent.
2021. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Engem sem érdemeltek a tinikapcsolatok akkoriban,az igazi normális kapcsolatra vágytam.Én is 23 vagyok,de szívem szerint én úgy érzem semmiről sem maradtam le. 23/l

2021. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
egy csoda lehet egy ilyen lányt találni, pláne ha utána tartos kapcsolat híve lesz és mint egy mesében együtt maradnak örökké, szerelemben szeretetben és égővággyal
2021. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor lépj rá a kapcsolat teremtés útjára, legyél vidám, bájos nyitott és vedd észre hogy észre vettek!! Onnantól könnyebben megy az ismerkedés és a partner találás!!

Nem lehet tudni, hogy sok mindenből kimaradtál vagy nem mert ezt már soha nem tudod, tudjuk meg hogy milyen partnerek fogtál volna ki!!

Sok sikert!!

2021. jan. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogy állsz az ismerkedéssel?
2021. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!