Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejöhetek neki? (Csattanó lent!)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Bejöhetek neki? (Csattanó lent!)

Figyelt kérdés

Van egy csaj a munkahelyemen, akivel eddig nem nagyon voltam kapcsolatban, de most bekerültem irodára, és így többet találkozunk. Azt már korábban is észrevettem, hogy néha figyel, most viszont ebédszünetben látványosan, és ha odanézek, pár másodperc szemezés után kislányosan lesüti a szemét, és mosolyog. :D Ma az volt, hogy el kellett tőle kérnem néhány papírt, és ahogy ideadta, remegett a keze. Amíg kereste a papírokat, próbáltam vele beszélgetni, és láttam rajta, hogy el van pirulva, pedig még csak nem is "csajozósan" dumáltam. Néha-néha kapta el csak a tekintetem, de szinte rögtön felvette ugyanazt a fejlehajtós-mosolygós pózt, amit eddig is az ebédlőben.


Tudom, ezek egyértelmű jelek, de itt jön a csavar: én egy 164 centis férfi vagyok, ő meg 175 körül. Lehetséges, hogy a közvéleménnyel ellentétben, bejövök egy nálam magasabb csajnak? :D Próbáljak közelíteni szerintetek, vagy úgyis besülök? Eddig a saját ligámban próbálkoztam, főleg, hogy itt is rengeteget olvasom, hogy a "liliputi" férfiak alapból hátrányban vannak, így egy kicsit tartok tőle.


2021. jan. 6. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kérdezed meg tőle, akkor soha nem fogod megtudni.
2021. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb esetben századszor is megkapod, hogy kertitörpékkel nem randizik, de ezt gondolom már megtanultad elviselni.

Jobb esetben meg lesz valami.

2021. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Aztàn majd elkezdi hpgy de van barátom..
2021. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Hogy latod hogy elpirult ha maszkot kell hordani?
2021. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1 #2 Igen, nyilván az lesz a vége, hogy megpróbálom bekeríteni valahogy, csak hát na... Kicsit fél a "kertitörpe" ilyenkor, az óriások földjén. :D Láttam, hogy szívja ezt az IQos-t, én meg cigizek, majd kikérdezem, hogy hogyan működik, meg mennyibe kerül, a végén meg megpróbálom elhívni valamerre, bár most elég korlátozottak a lehetőségek. Hátha.


#4 Egyedül van az irodájában, minek venne maszkot? Mint írtam, zavarban volt, nyilván elfelejtette, mikor bementem. Meg nálunk amúgy se veszik full komolyan a maszkabált.

2021. jan. 6. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Nincs mindenki rágörcsölve a magasság-témára és nem olyan "hú de mérvadó".

Munkaidő után hívd el valahova és meglátod.

2021. jan. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én párom is alacsonyabb nálam. Nem ez a fontos, ha megvan a kémua, meg az összhang.

Én 180 vagyok, ő 175 centi.

32N

2021. jan. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akarsz 164 centis, tökös gyerek lenni?

Akkor nyomulj rá:)

2021. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!