Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakásban dohányzás?

Figyelt kérdés
Párom dohányzik, megkértem h menjen ki az erkélyre mert rosszul vagyok a cigiszagtól pluszban minden bagó szagú, azt mondta a kapcsolatba kompromisszumot szoktak kötni, tehát ha dohányzik ablakot nyit, viszont sajnos így is mindennek olyan szaga van, mondjuk egy fokkal jobb de... szerintetek én vagyok túl érzékeny? Hogy tudnám rávenni? Szeretem őt de szôrnyű így élni...

2021. jan. 8. 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%

Szóval 1 hónap alatt idáig jutottatok, huh... társasházban lakunk, és erről a szomszéd pár jut eszembe, nincs függönyük :)

A férj rendszerint este részegen jön haza (favágásból), munkaruhában, láncfűrészestül befekszik a tiszta ágyba (gondolom megszokás, mégis mellette legyen a gép, nehogy ellopják). Aztán néha odavizel az ágy mellé (ittasságtól függően), éjfél körül kijózanodik, megszereli a láncfűrészt, és beindítja! Igen, éjjel a szobában a benzines láncfűrészt! Aztán kiabálnak a feleségével, majd alszanak, és jön az újabb nap, már vagy 20 éve együtt vannak, szóval a "kompromisszum" a hosszú boldog házasság titka... már akinél, én a helyedben menekülnék, mert "szörnyű így élni" :)

30/F

2021. jan. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Az ember csak olyan kompromisszumot kössön, amit el is tud fogadni.

Nekem (férfiként) nem férne bele a lakásban, házban való dohányzás, mert minden beveszi, bútorok, függöny, ágynemű, a falak színe is megváltozik... Nem tartom higiénikusnak.

A kompromisszum az lenne, hogy a dohányzó ember más egészségét nem károsítva szépen felöltözik és kimegy dohányozni az utcára.

2021. jan. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30 évig cigiztem (3 éve szoktam le), de bárhol is laktam vagy voltam, sosem szívtam bent. Ha épp egyedül éltem, akkor sem, társsal meg pláne. Udorító egy dohányos lakás.
2021. jan. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hamarosan Te is dohányozni fogsz... Sok ismerősömnél volt így, hogy dohányossal ismerkedtek, és a kezdeti kompromisszumokból az lett, hogy mára mindketten dohányoznak (persze mind abszolút ellenezte az elején).
2021. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 több mint 3 éve együtt vagyunk, ő dohányzik, én mégsem szoktam rá. Ez nem attól függ. Vagy akarja, vagy nem.
2021. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!