Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alik próbálták már a "barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alik próbálták már a "barátság extrákkal"-t: mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Összehaverkodtam egy lánnyal, tök jó vele beszélgetni, elkezdtünk kavargatni, az is jó, de nem igazán hiányzik most egy párkapcsolat az életembe, és úgy látom, az övébe se feltétlenül... persze utóbbit majd meg kell beszélnünk. Arra gondoltam, mi lenne ha továbbra is megmaradnánk ennél, de nem tudom, működhet-e. Elsősorban olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik már próbálták, vagy a környezetükben láttak hasonlót.

2021. jan. 12. 16:49
 1/10 A kérdező kommentje:
*akik
2021. jan. 12. 16:52
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

esélyes hogy hosszútávon működik a dolog és nem éreztek majd többet.. viszont ha egyikőtök elkezd érzéseket táplálni, a másik pedig nem viszonozza akkor nem fog sokáig tartani úgysem.

nálunk érzelmek lettek mindkét oldalról és összejöttünk. azóta is együtt:)

24N

2021. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Lány vagyok, volt ilyenben részem egy nagyon jó fiúbarátommal, de vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban.

Ami pozitívum, és ennek nagyon örülök, hogy nem kezdtem el többet érezni iránta (és nyilván ő sem irántam). Ugyanúgy megmaradtunk barátoknak közben, és ugyanúgy elhülyültünk, elbeszélgettünk, senki se akart többet a másiknál, mindkettőnknek így volt jó.

Viszont most jön a negatívum. Ami nem tudom, hogy mennyire az extráknak tudható be, nem tudom, hogy ugyanez lenne-e most is a szitu, ha mindig csak simán barátok lettünk volna. 2,5 hónapja nem beszéltünk egymással egy szót sem. Nekem lett azóta kapcsolatom, ezért nem érezném normálisnak, ha felkeresném őt, tekintettel arra, hogy mi volt köztünk régebben. Na nem mintha ez így valaha is megismétlődhetne, mert biztos, hogy nem, soha nem csalnám meg a barátomat, nem is erre gondoltam. Csak mégis, még ha nem is lenne köztünk semmi, akkor se hiszem, hogy ez jó ötlet lenne. Viszont a barátsága nagyon hiányzik. Őt tartottam a legjobb fiúbarátomnak, neki mindent elmondhattam, ő tudott rólam a legtöbb mindent, és ebből a szempontból nagyon-nagyon hiányzik.

2021. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

3-as!


Ha tudjatok szexmentesen, barátként kezelni egymást, akkor nyugodtan beszéljetek. Persze tudni kellene, hogy ő hogy gondolja és hogy a párod mennyire féltékenykedne.


Kérdező: alapvetően működhet simán a dolog, ahogy a 3-as is írja. Azon múlik, hogy a két fél hogyan tudja kezelni.

2021. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt hasonlóban részem. Az elején jó volt, mert segített elfelejteni az akkori gondjaimat, sokat beszélgettünk. Viszont azok a fránya érzelmek...Jöttek a hisztik,sértődések,megbántások. Persze az elején tisztáztuk, hogy nem akarunk komoly kapcsolatot. Több, mint egy éve nem beszéltem a sráccal, nem tudom mi van vele.
2021. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem ártana minél előbb tisztázni, ha még nem tetted, hogy mik a szándékaid. Ha sanszos, hogy többet akar, akkor már így is sértődés lesz.
2021. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Szia,

Személy szerint én nem javaslom, nekem korábban volt egy ilyen állandó szexpartneres történet, aminél mi is ebben állapodtunk meg, de nem volt hosszú távú, ugyanis az első pár ilyen együttlétünk után elkezdtem többet érezni, mint barát.. szóval ha egyikőtöknél is fennáll ennek az esélye, akkor sztem érdemes ezt meggondolni.. de mindenképpen érdemes tisztázni a feltételeket, de mindenképpen érdemes számolnod azzal is, hogy hosszú távon ez vagy neked, vagy neki, de fájhat.. de ez az én személyes véleményem. Remélem segít :)

2021. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

volt benne részem, nem ajánlom senkinek.


Fájni fog.

2021. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenben részem, az elsőnél működött, egyikünk sem érzett semmit, azóta már nem találkozunk, de néha húzzuk még egymást üzenetekben, elpoénkodunk, érdeklődünk a másik irán.
2021. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Fájdalmas lehet. Legfeljebb akkor, ha mindketten ugyanúgy pasiztok/csajoztok tovább sikerrel, de ha már mási pasi/csaj nem fér bele, akkor kezdődnek a gondok. Egy jó beszélgető partner, aki egyben szex partner is? Az már fél kapcsolat
2021. jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!