Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki egyértelműen kedvel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egyértelműen kedvel, akkor mi lehet annak az oka, hogy felszívódik minden magyarázat nélkül?

Figyelt kérdés

Tudom hogy én voltam neki élete legjobb fogása ( légyszi ezt ne vágjátok a fejemhez, nem beképzeltséből írom), tudom hogy kedvelt, és egyre közelebb kerültünk egymáshoz... és amikorra pont hogy elértük azt a szintet, hogy tényleg bensőségesebb lett a viszony (nem, szex még nem volt), eltűnt... magyarázat nélkül.


Nem opció, hogy más miatt lépett volna le.


2021. jan. 19. 23:22
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


"Miért nem opció, hogy talált jobbat? Nincs nálad jobb? :DD Hidd el, lelépett mással."


Persze hogy van jobb. Mindenkinél van jobb.

De miért kell ennyire megragadni ezt a mondatot, és miért kell hozzád hasonlóan a válaszadók többsége rosszindulatúan belemagyarázza azt a dolgot, amit eleve kihangsúlyoztam hogy NEM OPCIÓ. És nem azért mert nincs nálam szebb vagy jobb. Csak simán azért, mert 100%ban tudom, hogy nem volt rajtam kívül senki amikor velem beszélt. Nem interneten ismertem meg.

2021. jan. 20. 11:12
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen pasi aki bejött, nagyon kedveltem már szinte belé is zúgtam.

De ő nem mutatta ki, hogy akar-e egyáltalán valamit. Mindig ott voltam neki bármi történt még a barátnőm is mondta, hogy biztos látja, hogy többet érzek.

De valahogy megmaradtunk a barát zónába és mivel hosszú idő után sem lépett én léptem azzal, hogy felszívódnak mert ha nem vesz észre és nem lép az azt jelenti, hogy egyoldalú a dolog.

Bárátkozni meg nyílván nem akartam úgy vele, hogy legbelül meg szeretem.


Ugyhogy akár hasonló is lehet ha sokáig nem történik semmi van, hogy au ember feladja.

2021. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Tehát ha valakinek nincs jobb ötlete, mint az hogy "Lelépett mással, mert nem vagy elég jó, hahahaha" akkor ne írjon. Köszönöm!
2021. jan. 20. 11:15
 14/24 A kérdező kommentje:
köszi #12.
2021. jan. 20. 11:16
 15/24 anonim ***** válasza:
Valójában nem kedvel.
2021. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a lelépés mással-nál szerintem sincs erősebb lehetőség, de akkor hagyjuk ezt. Lehet, hogy meghalt vagy nem kedvel már valami miatt, esetleg más tetszik neki, jaeztne.
2021. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
gondolom, meg a 20-as eveid elejen vagy es azert hiszed ennyire biztosan, hogy nincs neki mas. ki kell, hogy abranditsalak, a legtobb ferfinek mindig van mas:) volt, higy en is buta es naiv voltam regebben es altattam magam, hogy tuti nem talalkozik masokkal, hat o nem olyan fiu meg amugysincs ra ideje, csomot beszelunk, kb mindig tudom, mit csinal, hol van.. a nagy lofszt! olyan konnyen lehet hazudni, ferditeni, behuyliteni a masikat, hogy meg sem fordul a fejedben, hogy te most at vagy bszva, pedig de. aztan utolag nagyon kinos szembesulni a valosaggal. azert irjuk, mert jobb, ha elore felkeszulsz erre, sokkal szarabb lesz, ha varatlan pofonkent er, hogy o hatadmogott becsajozott. ilyen az elet, ilyenek a ‘nemolyan’ sracok is, szokj hozza.
2021. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Jó... nem vitatkozom. Lehet hogy így történt.. elgondolkodok rajta.

Számtalanszor megtörtént, hogy a srác nagy csajozós volt, egyszerre több emberrel beszélt. Mindig átjött valahogy. Mindig rájöttem. És hanyagoltam az ilyenekkel a kommunikációt. Eleve nem is vonzottak az ilyenek, soha.

De megeshet hogy a "nem olyan srác" is pont olyan. Nem tudom én már..

2021. jan. 20. 11:37
 19/24 anonim ***** válasza:
mikor beszéltél vele utoljára?
2021. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy kedvel még az nem biztos hogy akar is téged.

Te is tudsz egyszerűen kedvelni valakit, de ha nem fog meg akkor tovább lépsz.

Ő is pont ezt csinálta.

Csak sokszor az embereknek nehéz kimondani hogy már nem érdekled őt.

Nem véletlenül tűnik el ilyenkor a másik fél.

2021. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!