Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki egyértelműen kedvel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egyértelműen kedvel, akkor mi lehet annak az oka, hogy felszívódik minden magyarázat nélkül?

Figyelt kérdés

Tudom hogy én voltam neki élete legjobb fogása ( légyszi ezt ne vágjátok a fejemhez, nem beképzeltséből írom), tudom hogy kedvelt, és egyre közelebb kerültünk egymáshoz... és amikorra pont hogy elértük azt a szintet, hogy tényleg bensőségesebb lett a viszony (nem, szex még nem volt), eltűnt... magyarázat nélkül.


Nem opció, hogy más miatt lépett volna le.


2021. jan. 19. 23:22
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Na igen, ez lehetséges... :(
2021. jan. 20. 12:09
 22/24 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Bocsi, de naiv vagy nagyon. Ha igaz lenne reszerol is, amit te belelatsz, nem itt tartanatok, hogy felszivodik.
2021. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok naiv. Sosem tudott senki átverni, mert mindig átláttam az embereken. Most lehet az vakított el, hogy lettek érzéseim.. .kicsit hamarabb, mint kellett volna.

De ja, van abban valami, hogy ha igazán kedvelt volna, nem lépett volna le szó nélkül.. pff, még belegondolni is rossz, esküszöm.

2021. jan. 20. 16:34
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
sajnalom, kerdezo, de ne szomorkodj egy ilyen miatt, mert ha nem most, akkor kesobb teszi meg ugyanezt vagy csak szimplan megcsal es az meg rosszabb lett volna. jobb igy, h meg viszonylag az elejen kiderult.
2021. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!