Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá, hogy otthagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy otthagyja a stricijét?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves, nagyon csinos, szexi lány. Elég zaklatott családi háttérel és az ezzel járó lelki sérülésekkel, bizonytalansággal.


Összejött egy 6 évvel idősebb vagány, börtönviselt sráccal. Három hónapig tombolt a szerelem, rózsaszín felhők, stb., majd egyszercsak közölte a srác, hogy mostantól kezdve prosti leszel, mert úgy milyen sok pénzünk lesz majd.


Már másfél éve dolgozik neki a lány. És még mindig fülig szerelmes belé. Néha nagyon nincs kedve dolgozni. Ilyenkor először a bíztatás jön, bátorítás, ha az nem segít, akkor az érzelmi zsarolás: ha igazán szeretsz, akkor kettőnkért képes vagy rá, ha nem dolgozol, el foglak hagyni. És ha ez is kevés, akkor a fizikai erőszak, a pofonok jönnek.


Én egy éve ismerem a lányt. 48 éves tehetős, független pasi vagyok és teljesen beleszerettem. Nagyon sok időt töltök vele, rendszeresen elhalmozom ajándékokkal és rengeteget szoktunk beszélgetni. Kialakult egy elég bensőséges viszony közöttünk, szinte mindent tudunk a másikról.

Ha konfliktusa van a stricijével, ha megverte, az én vállamon szokta kisírni magát. Mindig nekem panaszkodik. Nekem ilyenkor a szívem szakad meg, hogy hogyan segítsek rajta.


Régóta győzködöm, hogy hagyja ott azt a görényt és ezt az életet, válasszon engem, én mindent megadnék neki, dolgoznia sem kellene. De hiába. Annyira szereti a stricit, hogy nem tudja elhagyni. Próbáltam megértetni vele, hogy ez nagyon csúnya kihasználás, amit a srác csinál vele, ennek semmi köze a szerelemhez, csak a pénz miatt van vele a pasija, meg hogy az ilyen nem is igazi férfi. Győzködöm, hogy ő nem ezt az életet érdemli, tőlem sokkal többet kaphatna, de teljesen hiába.


Egyszerűen bele bolondulok, hogy ennyire végtelenül buta legyen, hogy ne akarjon ebből a kiszolgáltatott helyzetből kilépni.


Volt már valaki hasonló helyzetben?

Akár az én helyzetemben, akár a lányéban?


Mit tehetnék még, mivel próbálkozzak? Hogyan nyissam fel a lány szemét, hogy belássa mekkora hülyeséget művel, hogy így hagyja magát kihasználni?

Hogy győzzem meg, hogy engem válasszon inkább?



2021. jan. 20. 23:31
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy.

Értem én, hogy szerelmes vagy, meg becsülendő, hogy normális életet élsz, de aki ilyen mentalitású, azt nem fogják azok az értékek vonzani, amik számodra értelmesek és normálisak.

2021. jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy osregi elven mukodo ordogi csapda. A stricik nagyon jol valasztanak, tudjak, ki az a kiszolgaltatott, gyerekkor nelkuli lany, akit be lehet fuzni. Onallo dolgozo lanynak normalis lelku es hatteru nok is beallnak.

A legnagyobb gond szamodra, hogy a no a szemet mocsok stricit akarja. Barmekkora kockazatnak teszed ki magad, te egy menedek lehetsz csak.

Elhiszem, hogy megvan a tortenet romantikaja, es hogy semmi nem tantorit el teged. De ez egy teljesen veszett helyzet, es nem azert, mert prosti. A tobbi korulmeny miatt.

Sajnalom, oszinten. Teged. Mert ilyen sorsok vannak sajnos ezrevel, es remenytelenek.

2021. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
65%
Tény, hogy ostoba a lány a leírtak alapján. Na de ha egy tőle majdnem háromszor annyi idős emberrel összejönne, az sem vallana valami éles elmére.
2021. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
94%

Hülyének vagy nézve, dehát csak azt lehet, aki hagyja.


19:25

https://www.youtube.com/watch?v=FlPI01bZlxg&ab_channel=Urunk..

2021. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

12-es!


Te írtad a legkorrektebb választ! Köszönöm!

Belátom, hogy igazad van, de tényleg semmi nem fog eltántorítani a lánytól.


Valahogy abban reménykedem, hogy ha ott leszek mellette, tudja, hogy bennem megbízhat, rám számíthat bármiben, én egy biztos pont, egy stabil menedék vagyok számára, akkor talán egyszer megtörténik a csoda és besokall a bántalmazásból és az erőszakból. És akkor talán majd engem választ. Tudja jól, hogy tőlem csak kedvességet, szeretetet és rajongást kapna. Hátha benő a feje lágya és úgy érzi majd, hogy mellettem jobb élete lehetne.


Tudom, hogy nagyon kicsi rá az esély, de én mégis reménykedek benne. :(

2021. jan. 22. 12:48
 16/45 anonim ***** válasza:
92%
XD
2021. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
91%

Gyűjts bizonyítékot/vallomást és jelentsd fel!


Ahogy a #7 írta és linkelte is ( [link] a strici bűncselekményt követ el.


Gyűjts bizonyítékokat titokban. Pl hangfelvétel a telóddal a lánytól. Derítsd ki hogy hívják, hol lakik, mi a facebookja, milyen kocsival jár, stb. Tuti elmondja a lány. Aztán jelentsd fel bármelyik rendőrségen vagy ügyészségen! De legyen meg az infó és bizonyíték, mert azok is csak annyit dolgoznak amennyit muszáj nekik. Aztán a strici kaphat 3 évet, a lánynak meg nem lesz hova mennie mint hozzád. Sok sikert!

2021. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja elhagyni.Márcsak azért sem,mert említetted,olyan családból is származik,az ilyen lányok pedig később szinte mindig ilyen alakokhoz menekülnek.Érzelmileg biztosan függ tőle,és most ő a biztos pont az életében,amit eddig nem igazán kaphatott meg.Most igazából vagy ez az eset van,vagy esetleg pont két kapura játszik,és téged is leakar húzni.Nem tehetsz igazából sokat,a pasit legfeljebb kerítés és kitartottság miatt állíthatják elő,de nem hinném,hogy a nő vallana ellene.Igazából rád is furcsán néznének 48 évesen,hogy kislányt kergetsz.Elhiszem,hogy tetszik,de a lányod lehetne.Sokat szóval nem tehetsz,látszólag a csaj sem akar menekülni,ha meg mégis,akkor biztosan ki kellene őt "vásárolnod" a managerétől.
2021. jan. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam, hát... bazmeg


"Volt már valaki hasonló helyzetben?"


Nem, de rengeteg ilyen és ehhez hasonló sztoriról tudok.


A véleményem nyersen: te is nyomorult vagy, a nő is. Az egyedüli józan ember a strici. Miért mondom ezt?


Te: valamilyen oknál fogva a prostiknál keresed a testi örömöket, ami még rendben is lenne, de érzelmileg totál beforgatott téged egy fiatal, érzelmileg teljesen labilis fiatal csaj, aki rossz döntést hoz rossz döntés után.


A csaj: nagyon rossz irányba halad, valószínűleg buta is, érzelmileg nulla, talán beteg. Ezeket az embereket NEM tudod józanésszel visszatéríteni a helyes útra, mert lelkisérültek. Volt egy barátom (igaz nem prosti volt), de értelmesen el lehetett vele beszélni, még is minden józan érv után a rosszat csinálta. Falra hányt borstó


Strici: tudja mit akar, szarik a világra, kihasználja a lányt mert ő hagyja. Morálisan elítélendő? Igen. Szerinted egy percig is szarul érzi magát este lefekvés előtt emiatt? Biztos lehetsz benne, hogy nem.


NEM a te dolgod. DE ha már benne vagy: állítsd döntés elé a csajt - ha komolyan gondolod - szervezd meg a "szökést" és zsa. Ha nem vagy elég határozott, és nem vagy biztos magadban, akkor kár bármiről beszélni. Le kell tiltani, el kell felejteni. Amit csinálsz az önmagad mérgezése. Nem csak a test lehet beteg, de az ilyen tapasztalásoktól a lelked is hegesedhet, és ez nem ilyen távolkeleti hülyeség. Az értékrended már csorbult. Jó lenne elbeszélgetni egy józan barátoddal erről.

2021. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
29%
Fizess többet mint a strici!
2021. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!