Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá, hogy otthagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy otthagyja a stricijét?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves, nagyon csinos, szexi lány. Elég zaklatott családi háttérel és az ezzel járó lelki sérülésekkel, bizonytalansággal.


Összejött egy 6 évvel idősebb vagány, börtönviselt sráccal. Három hónapig tombolt a szerelem, rózsaszín felhők, stb., majd egyszercsak közölte a srác, hogy mostantól kezdve prosti leszel, mert úgy milyen sok pénzünk lesz majd.


Már másfél éve dolgozik neki a lány. És még mindig fülig szerelmes belé. Néha nagyon nincs kedve dolgozni. Ilyenkor először a bíztatás jön, bátorítás, ha az nem segít, akkor az érzelmi zsarolás: ha igazán szeretsz, akkor kettőnkért képes vagy rá, ha nem dolgozol, el foglak hagyni. És ha ez is kevés, akkor a fizikai erőszak, a pofonok jönnek.


Én egy éve ismerem a lányt. 48 éves tehetős, független pasi vagyok és teljesen beleszerettem. Nagyon sok időt töltök vele, rendszeresen elhalmozom ajándékokkal és rengeteget szoktunk beszélgetni. Kialakult egy elég bensőséges viszony közöttünk, szinte mindent tudunk a másikról.

Ha konfliktusa van a stricijével, ha megverte, az én vállamon szokta kisírni magát. Mindig nekem panaszkodik. Nekem ilyenkor a szívem szakad meg, hogy hogyan segítsek rajta.


Régóta győzködöm, hogy hagyja ott azt a görényt és ezt az életet, válasszon engem, én mindent megadnék neki, dolgoznia sem kellene. De hiába. Annyira szereti a stricit, hogy nem tudja elhagyni. Próbáltam megértetni vele, hogy ez nagyon csúnya kihasználás, amit a srác csinál vele, ennek semmi köze a szerelemhez, csak a pénz miatt van vele a pasija, meg hogy az ilyen nem is igazi férfi. Győzködöm, hogy ő nem ezt az életet érdemli, tőlem sokkal többet kaphatna, de teljesen hiába.


Egyszerűen bele bolondulok, hogy ennyire végtelenül buta legyen, hogy ne akarjon ebből a kiszolgáltatott helyzetből kilépni.


Volt már valaki hasonló helyzetben?

Akár az én helyzetemben, akár a lányéban?


Mit tehetnék még, mivel próbálkozzak? Hogyan nyissam fel a lány szemét, hogy belássa mekkora hülyeséget művel, hogy így hagyja magát kihasználni?

Hogy győzzem meg, hogy engem válasszon inkább?



2021. jan. 20. 23:31
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
85%
A 34-es hozzászólás alapján a kérdezőnél gondok vannak. Egy 48 férfi ilyen szinten mozogna? Te jó ég.
2021. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
Prostiként a kuncsaftja voltál és úgy szerettél belé? Irdatlan fogalmatlan egy hülye vagy, azt kell, hogy mondjam, de nem egyedi a sztorid, a kurvázós csávók közül sokan járnak így. Az ilyen balekokból élnek ezek a csajok meg a stricijeik is.
2021. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
78%
rendőrségi feljelentést tudsz tenni. Ilyen szintű kapcsolatfüggőségből csak egy szakember tudná kihozni a nőt, de ő is nehezen.
2021. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Január 20-án fagyott volt a föld, most meg meleg van... de áprilisban egy ásóval fél óra alatt elintézhetted volna :)
2021. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
53%
Senki nem veszi észre, hogy ez egy kamu?
2021. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!