Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá, hogy otthagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy otthagyja a stricijét?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves, nagyon csinos, szexi lány. Elég zaklatott családi háttérel és az ezzel járó lelki sérülésekkel, bizonytalansággal.


Összejött egy 6 évvel idősebb vagány, börtönviselt sráccal. Három hónapig tombolt a szerelem, rózsaszín felhők, stb., majd egyszercsak közölte a srác, hogy mostantól kezdve prosti leszel, mert úgy milyen sok pénzünk lesz majd.


Már másfél éve dolgozik neki a lány. És még mindig fülig szerelmes belé. Néha nagyon nincs kedve dolgozni. Ilyenkor először a bíztatás jön, bátorítás, ha az nem segít, akkor az érzelmi zsarolás: ha igazán szeretsz, akkor kettőnkért képes vagy rá, ha nem dolgozol, el foglak hagyni. És ha ez is kevés, akkor a fizikai erőszak, a pofonok jönnek.


Én egy éve ismerem a lányt. 48 éves tehetős, független pasi vagyok és teljesen beleszerettem. Nagyon sok időt töltök vele, rendszeresen elhalmozom ajándékokkal és rengeteget szoktunk beszélgetni. Kialakult egy elég bensőséges viszony közöttünk, szinte mindent tudunk a másikról.

Ha konfliktusa van a stricijével, ha megverte, az én vállamon szokta kisírni magát. Mindig nekem panaszkodik. Nekem ilyenkor a szívem szakad meg, hogy hogyan segítsek rajta.


Régóta győzködöm, hogy hagyja ott azt a görényt és ezt az életet, válasszon engem, én mindent megadnék neki, dolgoznia sem kellene. De hiába. Annyira szereti a stricit, hogy nem tudja elhagyni. Próbáltam megértetni vele, hogy ez nagyon csúnya kihasználás, amit a srác csinál vele, ennek semmi köze a szerelemhez, csak a pénz miatt van vele a pasija, meg hogy az ilyen nem is igazi férfi. Győzködöm, hogy ő nem ezt az életet érdemli, tőlem sokkal többet kaphatna, de teljesen hiába.


Egyszerűen bele bolondulok, hogy ennyire végtelenül buta legyen, hogy ne akarjon ebből a kiszolgáltatott helyzetből kilépni.


Volt már valaki hasonló helyzetben?

Akár az én helyzetemben, akár a lányéban?


Mit tehetnék még, mivel próbálkozzak? Hogyan nyissam fel a lány szemét, hogy belássa mekkora hülyeséget művel, hogy így hagyja magát kihasználni?

Hogy győzzem meg, hogy engem válasszon inkább?



2021. jan. 20. 23:31
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
26%

26


minél választékosabban, szélesebb látókörrel fogalmaz meg valaki egy választ, annál inkább lepontozza a sok ide írogató buta, ostoba, szalagmunkás, proli paraszt. Ez az oldal tökéletesen visszaadja a magyar ember sztereotípiáját.

2021. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

Élete végéig kötődni fog a stricijéhez,ha mást is választ,mondjuk téged,akkor is meg fogja tartani arra az esetre,ha pénzre lesz szüksége.Ha a rendőrségnek jelentenèd a helyzetet,akkor meg fog utàlni.

Nem tudom mióta foglalkozik a lány prostitúcióval.De 20 évesen nem fogja abbahagyni.Ha majd olyan 25 éves lesz és rájön,hogy minden barátnője el van jegyezve és gyereket vár,meg felébrednek benne az anyai ösztönök,és a stricije egyre jobban hajtja,akkor majd elege lesz és lehet lépni fog.

2021. febr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 Noren1989 ***** válasza:
100%
No, Kérdező, tettél màr lépéseket, vagy mi ez a cipcirip?
2021. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Szerintetek milyen hatása lenne a lányra, ha megnézetném vele a K – Film a prostituáltakról c. dokfilmet, ami a témában egy alapfilm?


Vajon Andrea és Tarzan közötti részletesen bemutatott kapcsolat milyen érzéseket keltene benne? Ráébredne, hogy hülyeséget csinál, vagy csak megerősítené benne, hogy más csaj is ebben van, akkor ez egy elfogadható minta?

2021. febr. 5. 14:40
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem tanulna abból sem.Szerinted a strici mivel éri el,hogy dolgozzon neki? A legtöbb több lánnyal együtt dolgozik bérelt lakásokban,az utcai prostiknak kell inkább a "védelem".A lány ennyire befolyásolható.Közületek meg kb egyedül a strici jár jól,mert nőt is kap a pénzzel együtt.

De amilyen sztorik vannak az is lehet,hogy ebben is összejátszanak.

2021. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
64%

az első komment óta követem a kérdést.


34-es komment után megállapítható, hogy a kérdező egy beteg, nyomorult, érzelmisérült bolond..

2021. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, annyi fiatal, gyönyörű lány van, aki szívesen veled lenne és még csak nem is prostituált. Én értem, hogy te akarsz lenni a hős lovag, aki megmenti szegény lányt a gonosz strici karmai közül, de te összekevered a szezont a fazonnal. Ez a lány kihasználja a te jóindulatodat és nagyon jól tudja, hogy mekkora balek vagy (bocsánat az őszinteségért). Semmit nem jelentesz neki, de tegyük fel, hogy tévedek és valóban közel kerültetek egymáshoz... a lényegen ez sem változtat! Miért kéne neked más terhét cipelni? Nem tartozol ennek a lánynak semmivel, az hogy gyönyörű és fiatal csak egy dolog, neked ebből semmi hasznod nem származik. Azt javaslom, hogy engedd el és találj egy normális, nem prosti lányt magadnak, mert ebből semmi jó nem fog kisülni. Bármit is mondasz én a jó oldalon állok, neked akarok jót és az összes férfitársamnak, aki hasonló cipőben van.
2021. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
22%
#37: Legalább ne hazudj neki. Én jóval fiatalabb férfiként sem találok semmilyen lányt, aki érdeklődne. Ha ennyire segíteni akarsz, akkor hajrá, építs ki egy ügynökséget vagy akármi. De addig csak üres kamuduma.
2021. máj. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta az ügyben?
2021. máj. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
#38 Nem hazudok, az idősebb férfiak könnyebben találnak barátnőt. A fiatal férfiak vannak a legnehezebb helyzetben, ha párt kell találniuk. Legalábbis nagyon sok esetben...
2021. máj. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!