Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy létezhet a világon ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezhet a világon ennyi mocskos és undorító férfi? :D

Figyelt kérdés
A kérdések 90%a arról szól, hogy hogyan csalják az asszonyt. Sok ismerősöm van, akiket már szintén megcsaltak ezek a fattyúk. Ezek mégis miért ilyen rohadékok?
2021. jan. 21. 13:43
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
29%
Ez mind a nők hibája is hisz hogyan lehetne az asszonyt egy másik nő nélkül megcsalni?Sehogy
2021. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
42%
Ha valami nem tetszik nyugodtan lehet kitakarodni egy olyan épületbe amit nők építettek fel.
2021. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
66%

Nőként mondom: azért, mert nem elég, hogy szart választanak, hanem mellé hagyják is. Nézd meg ezen az oldalon a megcsalt nőket. A többség nem azt teszi, amit normális ember tenne, hogy 4 órát ad takarodni a tetves féreg herének, hanem még mentegeti meg olyanokkal jön, hogy ezt leszámítva milyen tökéletes a kapcsolatuk meg ha valaki szól neki, hogy helló, a pasid masszívan félrebsz, akkor azt támadja, aki szólt neki.


Hihetetlen, milyen szánalmas rongyok vannak. :D

2021. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
77%
Ja meg mellé a legtöbb nő más fszával veri a csalánt. Ha nem lenne saját lakásom vagy legalább tulajdoni részem a lakásban, lehet, hogy én is süketet és vakot játszanék, hogy ne tegyék ki a kis ingyenélő picsám.
2021. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
16%
14es akkor te egy főnyeremény lehetsz,biztos szerető.
2021. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
2021. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos ez mind a két nemre igaz. Azért nyugodjatok meg , 40-50 éve is így volt. Sőt 400 éve is.
2021. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
55%
#15 Kösz, nem vagyok szerető. Én az vagyok, aki fel szokta nyomni a szeretőket. Nekem a hűség szent és lenézem azokat, akik még tartogatják az ilyen férgeket az infó tudtában is. Meg azokat akik nem bírnak elülni a valagukom vagy tisztességesen szakítani. Nem olyan nehéz ám, ha ember vagy. Ha egy kifejletlen majom, akkor lehet, hogy "ez nem olyan egyszerű" és "nem fekete vagy fehér". Mennyi ilyet hallottam már a valagát mentő söpredéktől... :'D
2021. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
42%
Oh a nőket nem kell félteni már sokkal gerinctelenebbek,mint a férfiak.Simán ráugranak bárkire,ha f.szhiánya van.
2021. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
20%
Rá bizony. Sokszor csak azért, hogy a másik nőt így alázzák meg. Erkölcsük =a nullával. Sajnos egyre több van köztük. Aki nem hiszi, kérdezze meg azt a nőt aki félre dug. Azt is aki nős pasival...
2021. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!