Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy létezhet a világon ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezhet a világon ennyi mocskos és undorító férfi? :D

Figyelt kérdés
A kérdések 90%a arról szól, hogy hogyan csalják az asszonyt. Sok ismerősöm van, akiket már szintén megcsaltak ezek a fattyúk. Ezek mégis miért ilyen rohadékok?
2021. jan. 21. 13:43
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
71%
Én nő vagyok és nem igazán egy megcsalos tious, de sztem azt a farkat csak be kell dugniuk vhova. Szóval, ha nem lenne ennyi rib. izli, nem lenne ennyi féreg. 😊
2021. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Kösz, de a kérdésemre még mindig nem kaptam választ
2021. jan. 21. 15:25
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
#32 A kérdésedre a válasz az, hogy lenyűgözően gyökér vagy, a troll kérdéseddel együtt.
2021. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
53%
Mert a hozzád hasonló lüke tyúkok ennyit nevelnek pontosabban nem nevelnek belőlük.
2021. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm kérdező, avagy anonymuss24 kedves leveledet, jó kívánságaidat, idézem: "Te meg dogolj meg koronavirusban te kis gec1sszaju"


Ezek után nem csodálkozom a kérdéseden és a válaszokra adott hozzászólásaidon xD

2021. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

"A kérdések 90%a arról szól, hogy hogyan csalják az asszonyt. "


Hmmm. Érdekes, hogy a férfiak 90%-tól inkább olyan kérdés jön, hogy nem tudnak becsajozni. Ja, ők is biztos félrelépnek épp, ugye? Talán, jól kéne választani... Ha meg a jó nem elég jó, akkor utána nem kéne sírni.

Az a helyzet, hogy szimplán korlátolt vagy és szexista. A felmérések szerint, kb. ugyanakkora arányban lép félre a 2 nem.


(Az csak mellékes, hogy régen tényleg én is azt láttam, hogy több férfi lép félre, de az elmúlt 5 évben a korosztályomban már durván változott a helyzet. Miközben látok full rózsaszín ködben úszó férfiakat éveken át is, addig 30 alatt már egy nő ismerősöm sincs, aki ne lépett volna félre.)

2021. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
#31 szóval ha sok ribizli van, akkor a kapcsolatban élő férfiaknak joguk van félrelépni? Ezt mégis hogy hoztad össze? Bizonyíték vagy arra, hogy agyhalál után is van élet😂
2021. jan. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Fáj, mi?
2021. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Párkapcsolatom sincs, nem hogy megcsaljak valakit. :)
2021. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
A bizonyíték te vagy #37, durván. Kimondta, h joguk van?? De,hha aa nő tudja, h foglalt miért fekszik alá? Egyik kutya, másik eb! De könyörgöm, az ilyen nők ugyanúgy férgek, vagy legalábbis gerinctelenek. Így, nnem érdemescsak a férfiakra testálni a problémát, h ennyi mocskos undorító féreg van, pont ugyanennyi rib. izli is van.
2021. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!