Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt feldolgozni hogy a barátnőm sokkal jobban tud vezetni mint én? És mindig ő akar?

Figyelt kérdés
Annyiból más neki hogy neki 17 évesen lett jogsija és azóta vezet is. Nekem meg csak egy éve van meg, mert szegyelltem hogy nincs. Szóval mindig ő akar vezetni, és nagyon megbántott mikor be kellett menni Budapestre mert megálltunk valahol és mire indultunk volna el már nem engedett vezetni azt mondta halál félelme van, hogy mondhat ilyet? Jól meg vagyunk de nem értem miért kell le nézni engem. Együtt lakunk autót közösen vettük. Én 28 vagyok ő 26 éves.

2021. jan. 23. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell szerintem ezt ennyire felfujni, en megertem ot. Majd belejossz te is, nem gaz, nem reg kezdted. De az sem gaz, hogy atvette szerintem.
2021. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én nagyon magamra vettem ezt amit mondott és hogy átvette a vezetést
2021. jan. 23. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Megkérdezted, miért félt melletted? Lehet nem megsértődni kéne hanem mondjuk tanácsot kérni tőle ha sokkal tapasztaltabb mint te.
2021. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Egy gyakorlottabb sofőrt gyakran idegesít egy kezdő sofőr bizonytalankodása. Ez sajnos így van, a gyakorlottabb sofőrnek emlékeztetnie kell magát, hogynő sem a volán mögé született.

Vezess minél többet egyedül. Úgy, hogy senki sem szól bele a vezetésbe, és egyedül kell kijönnöd minden helyzetből. Nézzetek utána, hogy az autóklub tart-e most vezetéstechnikai tréningeket. Érdemes elmenni egy ilyen tréningre. A vezetés csak gyakorlással fog menni, a barátnőd is azért vezet jobban, mert több a gyakorlata. Állj a sarkadra, közöld, hogy most Te mész ide-oda autóval. És nem, nem mehet veled, mert pocsék mentor.

2021. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is 17 évesen tanultam vezetni és ültem az elmúlt évek alatt pár friss jogsis mellett.. nos nekem is halálfélelmem volt mellettük.
2021. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt fel akarod dolgozni, az első kérdés, hogy ez azért zavar, mert nő? Haver, fiútesó, unokatesó zavarna, ha jobban vezet? Lánytesó, női rokonok?
2021. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egyelőre egyedül vezess (minél többet), legyen rutinod.


De remélem, nem azért bánt, hogy ügyesebb nálad, mert nő.

2021. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ez probléma felnőttek között?
2021. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!