Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs olyan férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan férfi akivel lehet barátként beszélgetni?

Figyelt kérdés
Házas vagyok ami kint van facebookon és Instagramon is. De szeretnék beszélgetni így ha valaki rámír és normálisnak tűnik, vissza írok hátha össze haverkodunk. Eddig minden alkalommal kiderült hogy megakar fektetni vagy legalább szexcsetelni...
2021. jan. 25. 23:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Írj rám, ha akarsz igaz csak 18 vagyok, de nem fogok kérni se képet, se messengert se semmit.
2021. jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Savlekotő ***** válasza:
57%
Mert a férfiak nem társalkodónők,és ha egy nő rájuk ír azt felívásnak veszik,beszélgetni vannak a barátnők régi haverok rokonok,talán a férjed,nem vadidegen vaszik..
2021. jan. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Barati beszelgetes belle vagnal e egy olyan lannyal kapcsolatba aki nalad joval fiatalabb de ugy vonz mint semmi?
2021. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen random ismerkedőkkel fölösleges, azok mindig érdekből jönnek... Ismerkedj kollégákkal, ha egyetemista vagy, évfolyamtársakkal vagy akár a férjeddel együtt/rsjta keresztül, úgy majd nem ér akkora meglepetés.


Nekem pl csak férfi barátaim vannak, főleg a szakmámból adódóan, nem is tudom, milyen egy nővel már barátnak lenni. Soha nem nyomultak rám, a páromat is imádják, vele együtt ismertük meg legtöbbjüket. Nekem sosem alakult ki mély barátság, bizalom még nővel, pedig én magam is nő vagyok. Nem volt megfelelő a humkruk, nem adtak soha hasznavehető tanácsot a legtöbb témában, amihez egyáltalán kellett volna tanács és amiben a Google nem tudott jobban kisegíteni, mert totál inkompetensek voltak (mert pl párkapcsolatban én nem szoktam külső személytől kérni tanácsokat, abban talán kompetensebbek a nők, nem tudom). Viszont a ferfiakat már megtanultam szűrni, hála a randiknak és a fiús családnak, tudom őket szelektálni, pontosan tudom, hogy ki való barátnak és kit kell kivágni. Csak hogy legyen ellenpélda is arra, hogy kapásból ismerek 10 olyan embert a párommal együtt, aki nem egy egybites féreg, aki a pina miatt élvezi a társaságom.

2021. jan. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
nő sincs ilyen
2021. jan. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Írj
2021. jan. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Szia! Írj nyugodtan. A legjobb barátom lány,illetve van több lány is akivel barátok vagyunk. Tudom kezelni az ilyesmit. F/32
2021. jan. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azért mert az egyedülálló férfiak, vagy párt keresnek / társat de ha nincs jobb akkor legalább szexre keresnek valakit.


BARÉT, haver nő....ez nálam későbbiekben újonnan nem alakul ki. Van 2 nő barátom de őket 20 éve ismerem, kb gyerekkorunktól kezdve ismerjük egymást így lett csak barátság.


De aki hosszabb ideje egyedülálló ott a fenének sem kell egy újabb női barát.

2021. jan. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akivel én barátként beszélgetnék, vele egyiket sem akarnám, nem tennék félreérthető kijelentéseket, gesztusokat sem.
2021. jan. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik férfi és nő közt cask barátság.
2021. jan. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!