Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs olyan férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan férfi akivel lehet barátként beszélgetni?

Figyelt kérdés
Házas vagyok ami kint van facebookon és Instagramon is. De szeretnék beszélgetni így ha valaki rámír és normálisnak tűnik, vissza írok hátha össze haverkodunk. Eddig minden alkalommal kiderült hogy megakar fektetni vagy legalább szexcsetelni...
2021. jan. 25. 23:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Írj rám, ha szeretnél. Érett, felnőtt férfi vagyok.
2021. jan. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Lesz itt partner dögivel, csak győzzön irogatni:)
2021. jan. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%
Kihasználni őket lelki szemetesládának, pitiztetni őket, de amikor nyújtani kéne valamit már húzod a pofádat. Kit nézel hülyének?
2021. jan. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
29%
Eleg naiv lehetsz ha te tenyleg azt hiszed magadrol hogy azert akarsz beszelni ferfiakkal mert baratkozni akarsz...
2021. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem ferfi barataim vannak. Eleg sok. Nincs szuksegem tobb baratra alaphelyzetben. Ha egy novel ismerkedem, az tuti nem baratkozas miatt van. Az hiba a matrixban, amikor egy ferfi es egy no tobb evtizedes baratsag alatt, legalabb az egyik nem erez tobbet a masik irant. Ritka. Szerintem ott is van erzelem, csak nem derult ki, elnyomtak, tobbet er a baratsag cimszoval.
2021. jan. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is házas vagyok, de van pár fiú barátom. És nem próbálkoznak nálam, sőt, még én segítek nekik a nő ügyekben.
2021. máj. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!