Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti elfogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti elfogadnátok egy olyan nőt, aki huzamosabb ideig együtt élt egy másik nővel?

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy nem vagyok leszbikus, még biszexnek sem mondanám magam. Viszont olyan rosszul alakult az életem, hogy kénytelen voltam belemenni egy ilyen élethelyzetbe. Hosszú történet, kezdve attól, hogy rossz gyerekkorom volt, ami mentálisan és érzelmileg zárkózottá tett és nem tudtam megnyílni senkinek, szóval különc voltam. A másik része pedig, hogy abszolút semmilyen támogatást nem kaptam otthonról,nyomorogtam,nem volt hová mennem. Ezért amikor találkoztam egy nővel aki felkarolt nem mondtam nemet a leszbikus közeledésére, összejöttem vele 6 évig együtt éltünk és ezalatt rendeződött nagyjából az életem, jól fizető munkám volt a családi vállalkozásukban, közben lediplomáztam, szép lakásunk volt frekventált helyen,pénzt tettem félre,mentálisan helyrejöttem. Készen vagyok arra, hogy új életet kezdjek, amit férfival képzelek el. Csak attól félek, hogy vajon mennyi esélyem van ilyen múlttal komoly kaocsolatra férfival.

2021. jan. 27. 17:29
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
8-9, amíg nem jártatok a cipőmbe ne ítélkezzetek. Úgy könnyű felépíteni egy önálló karriert és életet, hogy neked csak iskolába kell járnod és tanulnod, a szüleid meg megoldanak mindent, etetnek,ruháznak,fűtenek,takarítanak,mosnak rád. Nekem szó szerint enni nem adtak. Majd térjünk vissza rá ha éheztetek legalább egy hetet.
2021. jan. 27. 17:51
 12/32 anonim ***** válasza:
77%
Undorító, ahogy kihasználtál egy másik embert. Mindegy, hogy férfi vagy nő az illető. És nem, erre nem lehet mentség a rossz gyerekkorod.
2021. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
12, De mentség, csak annak könnyű okoskodni a magas lóról, akinek mindent alátettek.
2021. jan. 27. 17:58
 14/32 anonim ***** válasza:
20%

Nincs ezzel semmi baj,szerintem nem hátrány.

Az a lényeg hogy jól érezd magadat.

22F

2021. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
90%
Kellenél a fenének. Undorító vagy. Az, hogy rossz a családi háttered, nem jogosít fel arra, hogy kihasználj egy másik embert, aki szeret!
2021. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

1.Ugyanazt a mondatot ismétled, ezt hagyd abba ha nincs több mondandód.

2.Akkor lett volna nagy szád mikor segíteni kellett volna, hozhattál volna egy kis élelmiszercsomagot vagy rendezhettél volna nekem biztos helyet mikor nem volt hová mennem, akkor nem kell "kihasználnom" senkit. Ha akkor nem tettél semmit most se játszd a szent fazekat.

2021. jan. 27. 18:07
 17/32 anonim ***** válasza:
76%

Nekem hátrány lenne.

Tiszta múltú nőt kerestem, és vettem is el, nekem fontos volt hogy makulátlan legyen.

Én ilyen vagyok, így tudom megadni azt a tiszteletet amit elvár.

A rossz anyagi háttered sajnálom, de szánalomból nem adtam volna lentebb.

2021. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
86%

#16 Te ezt nekem írtad?

1. Nem ismétlem magamat, az volt az első kommentem.

2. Hoztál volna inkább te nekem élelmiszer csomagot, meg lett volna neked ilyen nagy a szád. Nem kellett kihasználnod senkit, te csak egyszerűen így döntöttél. Ha nem tetted volna, nem lennél most egy qurva.

2021. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes, hogy azt írod magadra, hogy nem vagy leszbikus, sőt biszex sem. Nos, ha tényleg nem lennél az, akkor ebbe nem mentél volna bele. Én a helyedben összejöttem volna egy férfivel akivel együtt felépítünk egy életet. Vagy ha tehetősebb, akkor hálás lennék, hogy tanulhatok mellette és építhetem az életemet. De nem tudnék egy nővel szexelni bármilyen rossz is a helyzetem.

Viszont itt nem a leszbikussággal van baj, amint látod is. Hanem azzal, hogy prostituáltad magad és amikor a másikat kihasználtad és nem tud neked mást adni, otthagyod.

2021. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
3-djára írod le ugyanzt azt az 1 árva mondatot.Pedig rád nézve tárgytalan a kérdés, amint fent az első sorban is látod férfit keresek. A női hisztikből egyenlőre elég volt, úgyhogy máshol vergődd ki magad. Jelenleg a te viselkedsz úgy mint egy qrva.
2021. jan. 27. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!