Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti elfogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti elfogadnátok egy olyan nőt, aki huzamosabb ideig együtt élt egy másik nővel?

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy nem vagyok leszbikus, még biszexnek sem mondanám magam. Viszont olyan rosszul alakult az életem, hogy kénytelen voltam belemenni egy ilyen élethelyzetbe. Hosszú történet, kezdve attól, hogy rossz gyerekkorom volt, ami mentálisan és érzelmileg zárkózottá tett és nem tudtam megnyílni senkinek, szóval különc voltam. A másik része pedig, hogy abszolút semmilyen támogatást nem kaptam otthonról,nyomorogtam,nem volt hová mennem. Ezért amikor találkoztam egy nővel aki felkarolt nem mondtam nemet a leszbikus közeledésére, összejöttem vele 6 évig együtt éltünk és ezalatt rendeződött nagyjából az életem, jól fizető munkám volt a családi vállalkozásukban, közben lediplomáztam, szép lakásunk volt frekventált helyen,pénzt tettem félre,mentálisan helyrejöttem. Készen vagyok arra, hogy új életet kezdjek, amit férfival képzelek el. Csak attól félek, hogy vajon mennyi esélyem van ilyen múlttal komoly kaocsolatra férfival.

2021. jan. 27. 17:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, kivel beszélgetsz, de én elsőként szóltam hozzá és veled ellentétben nem vagyok qrva. Igen, hátrány amit csináltál. Válaszoltunk egy páran.
2021. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
96%
A stílusod lesz a legnagyobb hátrány. Az még undorítóbb, mint amit csináltál.
2021. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez mire lenne jó?
2021. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
89%
De biszex vagy, ha nem lennél az akkor inkább meghaltál volna mint hogy nővel legyél. Illetve pasit is foghattál volna ennyi erővel.
2021. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
64%

Pont ezért nem kerestem ilyen párt. Egy alacsonyabb szintből jövő, “prostiként” élő nő( valljuk be, ez hasonló hozzá),sosem lesz olyan kifinomult, elegáns, feleségnek való. Ezt itt most kérés nélkül is bizonyítottad, a saját színvonaladon biztosan találsz párt.

Én is sok ilyen nőt megdugtam, de eszemben sem volt elvenni, a környezetemből tanulva, másoknak sem.

2021. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
96%
Jajj... 🤧
2021. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Én nem járnék olyannal, aki élősködött valaki máson, mert soha nem tudnék benne megbízni.

Megértem hogy nehéz volt neked, azt is megértem hogy eladtad a testedet ételért - a te helyzetedben talán én is ezt tettem volna - de azt nem értem meg, hogy miért kellett valakit becsapni aki bízott benned, és csak jót tett veled?

2021. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
82%
Gyerekek,hamarosan kezdődik az esti mese,evés,fürdés aztán ágyba.
2021. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan szükség van erre az oda vissza dobáljuk a szh*rt dologra?
2021. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Nincs, de tök vicces😃
2021. jan. 27. 19:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!