Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 nap alatt 49 férfi ismerősne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 nap alatt 49 férfi ismerősnek jelölés a faceebokon.Ez lehet csupán véletlen,vagy valaki szívat és felraktak egy társkeresőre?Te mit gondolnál?

Figyelt kérdés

1-2emberre ráírtam honnan ismerjük egymást?Vagy azt írta véletlen jelölés ,vagy hogy most nagyon fáradt mert egy 49milliós pályázatot nyert :D vagy válaszra sem méltat.

Eddig is jelölt 1 -2idegen de most egész nap jelzett a telefonom...


2021. jan. 31. 19:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így. Minden évben előfordult, főleg akkor mikor valakit tényleg ismerek és visszajelölöm. Utána az ő ismerősei kezdenek el jelölgetni, pedig életemben nem hallottam még róluk.
2021. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább koncentrált adathalászatra irányuló kísérlet lehet. Egyiket csak bejelölöd alapon. Szerintem ezek mind kamuprofilok.
2021. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%

Nekem napi szinten van ilyen 40+ férfi bejelölések. Persze egyiket sem ismerem és csak pár közös ismerőst mutat. Egyiket se jelöltem vissza. Vannak akik irogatnak, válasz nélkül hagyom. Nem ismerkedem. Szerintem csak mutatja nekik a Facebook, mint lehetséges ismerőst és azért jelölnek be. Főleg, hogy ha jó nő vagy.


Tehát ez nem új dolog. Akit valóban jó nőnek tartanak, azokat jelölik ennyien be napi szinten.

2021. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!