Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közepkorú hölgy vagyok,de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közepkorú hölgy vagyok,de egyszerüen nem találok párt.Ti hol ismerkedtek? A neten sem jön össze. Úgy érzem egyedül maradok egész életemben,s nagyon szomorú vagyok.

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 19:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

#20

Szerintem nem ez a bajuk, hanem a bunkó nyomulás, képkuncsorgás. És nyilván a Nálad idősebbeknél sem működik máshogy, de Te sem azzal kezdted, hogy a nő küldjön képet mondjuk a cicijéről.

2021. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
#21 ez igaz, de a #20 is igaza van
2021. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
20 vagyok. A 21nek abban igazat adok, nem kérek rögtön képet a mellerol. De egy sima feloltozott képet azért kérnék, amin látszódik az arc, és az alak. Természetesen teljesen feloltozve, de látszódjon az arc, és hogy (most elmegyek példaként extremekbe) 140 centis alacsony, vagy 180 centis gazella, vagy 45 kilós vékony, vagy 90 kilós erősebb nő. Ennyi szerintem belefer. Természetesen feloltozve, mosolyogva a képen. Aki rögtön csöcsös meg pinás képet kér, azzal teljesen egyetértek, hogy csak ki akarja verni :D
2021. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Lehet itt jó tanácsként adni,hogy legyen a nő nyitottabb,ne zárkózzon el a szextől,küldjön fotót...de nem mindenkinek megy ez könnyen. Ez a korosztály akár hónapokig eljárkálgatott mire szexre került a sor. Van akinek ennyi idősen csak pár kapcsolata volt. Nem vagyok konzervatív /48 N/ de én se biztos,hogy belemennék a 3-4. randin egy szexcsatába. Életemben egyszer volt ilyen a pár kapcsolatom alatt.
2021. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!