Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közepkorú hölgy vagyok,de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közepkorú hölgy vagyok,de egyszerüen nem találok párt.Ti hol ismerkedtek? A neten sem jön össze. Úgy érzem egyedül maradok egész életemben,s nagyon szomorú vagyok.

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 19:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
*apa 3.felesége mondta
2021. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segitséget..Talán mégegyszer megpróbálom majd neten.Utoljára.igy 48 évesen..Nagyon nehéz a társkeresés,az biztos.
2021. febr. 6. 20:31
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek igaza van. 40 évesen egy gyerekkel keresnem sem kellett,lett párom. Több lehetőségem is lett volna azóta is,minden verzióra.Ha van társaságod,ismerettségi köröd,barátok,munkatársak,ha kimozdulsz /amikor lehet/,programokra mész,előbb-utóbb lesz lehetőséged. Viszont én nagyon leteszem amellé a voksom,hogy nem kell összeközni,maradjon mindenki a saját otthonában,anyagi helyzetében úgy,hogy annyi időt töltenek egymással,a másik családjával amennyit jónak látnak.
2021. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

Hat 2 dolog van. Kezd egyre digitalisabb világ lenni és ez a covid is csak még jobban előtérbe hozzá az online dolgot. Ezen felül, ha nem vagy csunya, akkor nincs gond a kép kukdessel. Csak nem szabad a dolgok mat mindig kritikusnak venni. Ha valaki küld magáról képet, rögtön tudod hogy csúnya vagy nem. És covidos bezartsagban sokat jelenthet, ha nem mész ki olyan nővel aki eleve nem is jön be.

Ezen felül bocsánat holgyeim de nem kell ug, felfogni az a sexet, mint valami ördögtől származó dolgot. A férfiak lehet több szexet akár ak, és akár hamarabb is, de ha lefekudt ok egy pasival mondjuk a 3. vagy 4. randin, és esetleg még ti is élvezitek, akkor abban mi a rossz. Ebben a korban a férfiak már nem akar ak fel évet várni, hogy lefekudjenek valakivel. Jó, természetesen ezeket képletesen mondtam, tudom h vannak akik tényleg csak sexre mennek, de a normalis pasik, akik össze is jönnének veled, azok is akarnak szexelni. :)

Egy kicsit a férfi szemszögéből is nézni kell a dolgot. Ugy könnyebb lesz találni.

2021. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
24%

Csinos vagy? Jó az 53-58 éves pali is?

Öltözködés, nyitott szem, mosoly?

2021. febr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
Én is csak arra kellenék a férfiaknak vagyis eddig ez a tapasztalatom. 42 éves nő vagyok aki 6-7 évvel fiatalabbnak néz ki a koránál. Amit sokszor bizonygatni kellet. Földön járok, nem egy búval ba... t vagyok, de mégis a testemet látják.
2021. febr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%

#16:

Ezért kell barátkozni, aztán ismerkedni...

2021. febr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell látni, hogy egy kb. 50 éves, egyedül élő, önálló, rendezett anyagiakkal és lakhatással rendelkező, saját magát kiválóan ellátó embernek megvan a teljes élete. Munka, hobbi, sport, szabadidős tevékenységek egyedül vagy társakkal, egyszóval remekül kitölti a napjait az elfoglaltságaival. Mit tud ehhez egy nő hozzátenni, mi az amivel hozzá tud járulni ahhoz, hogy az ember, aki eleve jól érzi magát a bőrében és jókedvűen éldegél, még jobban érezze magát? Úgy van: szexet. Ilyen egyszerű, ennyi a titok. F50.
2021. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

#18:

Igen, ez az igazság, persze mellette lehetnek barátok is, olyan programokkal, ha van igény, ami egyedül nem jó, élhetnek simán egymás mellett együtt vagy külön is.

Ezt kéne belátni középkorú nőknek, vagy családot már nem akaróknak.

2021. febr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
84%

Sok nő rosszul fogja fel ezt a sex dolgot a férfiaktól. Attol hogy valaki dugni akár veletek a akár már a 3. vagy második randin, nem jelenti azt, hogy ő nem akar veled szerelmi kapcsolatot létesíteni. Én is úgy jöttem össze a párommal, hogy megtetszett, kialakult a vonzalom, a 4. randin lefekudtunk és minden következőn. Egyre jobban megbiztunk egymásban, és kialakul a szerelem is. Azóta is már 3 éve együtt vagyunk szerelemben.

Bevallom én csak 35 vagyok 27es baratnovel, de nem hinném hogy egy 45os pasi és 40es no között nagyon máshogy lenne.

2021. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!