Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Vagy csak szimpla barátság?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit szeretek jobban mint barátot de nem tudom ő mit gondol...Kezdjük ott hogy én 12 vok ő 14 és tavaly mindig írogatott msn-en meg mindig átjött hozzánk csak ő egyedül és voltunk már nagyon nagyon közeli helyzetben is de végül nem történt semmi...azt akarta hogy menjünk kettesben iskolába de aztán nem jött össze....és ahogy rámnéz..... Látnátok!!... Kérlek írjátok le! Szerintetek most mit tegyek?Neki kell kezdeményezni de nem tom h akar-e...:S
2010. aug. 16. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérj tőle msn-en keresztül egy fagyit.
2010. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

,,és ahogy rámnéz..... Látnátok!!"

És még vannak kétségeid?Belédesett mint vak ló a gödörbe.


,,Neki kell kezdeményezni"

Így van.De azért nem árt közelebb húzódni hozzá,hogy elérjen.Majdcsak összeszedi a bátorságát mr.Tapsi Hapsi.

2010. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiú és lány barátság nem létezik... vagyis nem örökre!!! Egyik úgyis többet akar, max még magának sem vallja be! Tuti tetszel neki!!
2010. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és 8 éve barátok vagyunk de most már mintha tényleg kezdené mutatni hogy tetszek neki... :D
2010. aug. 16. 16:55
 5/6 A kérdező kommentje:
És most csak várjak és várjak ameddig össze nem gyűjti a bátorságát vagy kezdjem el neki finoman megmondani hogy bejön nekem? (A baj az hogy csak nyáron találkozunk úgy hogy kicsit beszélünk is meg minden az iskolában csak egy sima "helló" és kész hétvégén meg nem szoktunk találkozni és várjak egy évet amíg újra kicsit közelebb kerülünk? ) (msn-en soha nincs fönt sztem azért mert játszik a gépen mindig azt szokott xD De ha fönt van akkor sem beszélünk valami nagyon sokat..."Szia" "mizujs" stb...)
2010. aug. 16. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég hézagosnak tűnik.Aligha nevezhető barátságnak.Mondjuk úgy hogy jóban vagytok.Alig találkoztok,és alig beszéltek.Ez nem sok jót ígér.

Ha a hegy nem jön Mohamedhez,Mohamed megy a hegyhez.Mikor együtt vagytok célozhatsz rá,hogy bejön neked.Elvileg erre úgy kéne reagálnia,hogy te is neki.

2010. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!