Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex után a pasik miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után a pasik miért kezdenek megnyilni elmesélni az eletüket meg az exet/ lekezelni havernak?

Figyelt kérdés

Nem először fordul az elő, hogy normálisan ismerkedünk, kisebb beszélgetések, tartás van, alakul valami, eljutunk a szexig, vagy a 2. szexig és utána beszámolnak nekem főleg az exről(hogy milyen szemét volt, stb stb), az életükről is kvàzi, én meg átmehetek hallgatoságba. Néha kérdeznek is valamit, de félbevágnak.


Ilyenkor én hirtelen vmi haver leszek?

Vagy azt hiszik hirtelen ettől körülöttük forog nekem a világ is?


Az előző srác valahogy dobott is, ill nemigen emlékszem hogyis volt a vége, egyszeruen csak nem ment át együttjárásba.


Es most is van ilyen srác. Akkor valszeg ő is dobni fog?



#szex után 180 fok fordulat a srácokban
2021. febr. 9. 07:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Pedig jól illetek egymáshoz ezekkel az alakokkal, nem csoda hogy mindig ilyenekbe botlasz.
2021. febr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

ne prolikkal kefélj... főleg ne annyival, hogy már az összes pasira nézve releváns mintád van.



sosem beszélek az exről, és nem szoktam a csajnak elmesélni a megszületésemtől az életem

2021. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

5 vagyok


Ha be is vallja, hogy nincs túl az exén, az tényleg egyértelmű üzenet, hogy csak szexre kellettél. Ha nem vallja be, de beszél róluk, akkor pár alkalmas szexre kellesz. Aki meg akar szerezni egy nőt, az próbál jó színben feltűnni előtte, nem önti rá a szarságait, nem nyavalyog az exeiről és nem sajnáltatja magát. Biztosan meg van az oka, hogy miért ilyen férfiakkal hoz össze a sors. Próbálj meg a szexszel várni 2-3 hónapot, addigra megismered az embert valamennyire és eldöntheted, hogy kell-e neked.

2021. febr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Köszi utolso a gondolataidat!!


De sajnos vannak akik már bőven szex előtt is ilyenek. Azokat ugye helyből dobom is.

Vannak akik viszont elérik hogy legyen szex is. De attól még bennem nemigen vàltozik meg semmi. Azaz ha vkit ismerek is 1-2 hete/honapja, nekem szex után is megmarad ez, nekem nem lesz soha a másik ettől más, vagy több, vagy bàrmi. Sőt szabàlyosan èn még nem is oldodok, zavarban vagyok vele, nem vagyok megnyilva sem attól hogy volt szex.

Ezért sem akarom húzni mert Nálam semmi jelentősége nincs annak, ha pl 3 honap mulva fekszem csak le vele, aztán 3 honap mulva kapom ugyanezt.

Es utána csalodom megint hogy már megint lelkiszemetesnek vagy havernak néznek. Az is, akiben végre láttam már vmi ràciot is.(ezért sem tarzom jo ötletnek huzni a dolgokat, minél hamarabb derüljön ki inkább)


Szoval pár alkalmas szex vagyok most és tipli. Rendben.


És a következőnél hogy?

2021. febr. 9. 09:07
 15/29 A kérdező kommentje:
Na meg ez is, hogy nekem sajnàlni kéne őket. Kiborito
2021. febr. 9. 09:10
 16/29 A kérdező kommentje:

11# ok-okozat.

Nem én érzem magam bunkónak, hanem a masik az eleve.

2021. febr. 9. 09:36
 17/29 A kérdező kommentje:

Es nem tudok ràjönni hogy én ezt miert kapom. En rendes voltam. Adtam esélyt. Amit eljatszanak.

Vagy tényleg az kell nekik hogy szenvedjenek kinlodjanak.

A mostani pont jo lesz tesztalanynak is. Tenyleg. Tanulnom kell valamit az biztos.

2021. febr. 9. 09:40
 18/29 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerlek, nem tudom az előéleted, korábbi kapcsolataidat, ezért ennél mélyebben felelősen tanácsot adni nem igazán tudok. Valamiért olyan palikat fogsz ki, akik vigasztalódni járnak hozzád és nem téged akarnak. Próbálj meg visszatekinteni a korábbi kapcsolataidra, elgondolkodni, hogy ami más volt az miért volt úgy, ezek hogyan így kezdődtek, mióta tart ez, stb. Esetleg megkérdezhetsz egy hozzád közelálló személyt, hogy ő mit lát ebből, hátha külső nézőpontból máshogy látszik az egész. Végső soron érdemes lehet felkeresni egy pszichológust, hogy együtt kibogozzátok.
2021. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Es ha bejön, az maga lesz a szánalom. Ha erre meg ugrani fog.
2021. febr. 9. 09:48
 20/29 A kérdező kommentje:
18# ez ilyen bonyolult lenne??:(
2021. febr. 9. 09:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!