Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex után a pasik miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után a pasik miért kezdenek megnyilni elmesélni az eletüket meg az exet/ lekezelni havernak?

Figyelt kérdés

Nem először fordul az elő, hogy normálisan ismerkedünk, kisebb beszélgetések, tartás van, alakul valami, eljutunk a szexig, vagy a 2. szexig és utána beszámolnak nekem főleg az exről(hogy milyen szemét volt, stb stb), az életükről is kvàzi, én meg átmehetek hallgatoságba. Néha kérdeznek is valamit, de félbevágnak.


Ilyenkor én hirtelen vmi haver leszek?

Vagy azt hiszik hirtelen ettől körülöttük forog nekem a világ is?


Az előző srác valahogy dobott is, ill nemigen emlékszem hogyis volt a vége, egyszeruen csak nem ment át együttjárásba.


Es most is van ilyen srác. Akkor valszeg ő is dobni fog?



#szex után 180 fok fordulat a srácokban
2021. febr. 9. 07:00
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Eddog olyan valodi párkapcsolatim voltak amikben kvázi elhagytam a másikat, vagy leoltottam es nem adtàk fel. Sőt más jellegű kapcsolatom soha nem volt eddig.

Csak akik elértèk elérték a lehetetlent azaz full leoltottam, es olyan szinten dominànsak vezetők hogy ezt nem hagyták annyiban, mint vadra a vadász, halra a cápa.

És képesek voltàk azt is elérni innen indulva, (megmutatták ki a főnök)hogy szabályosan beleszerettem. Erősek kemények. Akik szórakoznak amugy alapbol a nőkkel. Hát velem nem tudott szórakozni pont ezért.


Szoval ebbe igy belegondolva..akkor nekik tényleg a szenvedés kinlodás kell csak.


Ezt nem akarom elhinni!!!:(

2021. febr. 9. 09:58
 22/29 A kérdező kommentje:
*néha duplázza a szavakat a telom.
2021. febr. 9. 09:58
 23/29 A kérdező kommentje:

Tenyleg ha elutasitok vkit abbol kétféle reakciot kapok.

-vagy logo orral elballag

-vagy felveszi a kesztyűt

2021. febr. 9. 10:05
 24/29 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ilyen

Valamiért ilyeneket fogsz ki

2021. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"Őt mostanában azzal szivatom..."


Mekkora komoly szivatás. Ő meg azzal szivat, hogy megdug, aztán csicsog, te meg eltűröd...

2021. febr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Ő a szexszel engem nem szivat...
2021. febr. 9. 10:57
 27/29 A kérdező kommentje:

Na es szoval mit hogy tegyek, hogy ne csipogjon?

Rajta legalább tudok gyakorolni.

2021. febr. 9. 10:59
 28/29 A kérdező kommentje:
Es nem tűröm de most ez milyen bunkoság lenne már ha rászolnék hogy nem érdekel engem az exed meg az igényeid bocsi
2021. febr. 9. 11:06
 29/29 A kérdező kommentje:
Meg eleve inkabb eszébe se jutna ilyeneket mondani
2021. febr. 9. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!