Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk tényleg erre buknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk tényleg erre buknak, vagy mi?

Figyelt kérdés

Hogy egy kicsit husibb(inkább átlagos),de nem duci csaj helyett inkább a pálcika,vékonyabb lányokat válasszák a fiúk.. meg aki divatos.. én probálok egyedi lenni,de én persze nem is tehetem meg,hogy márkás cucokban járjak,meg ha azt tenném jóval kevesebb ruhám lenne.. :( ti mit gondoltok erről?! :) lehet,hogy kicsit hülyén fogom fel,de mostanában ez zavar..


ui. hiába mondják később,hogy ez nem így van stb. mégis úgy cselekszenek.. hogy inkább egy vékonyabbat választanak...


2010. aug. 16. 18:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ja és nem tudom hány éves vagy, de hallgass rám. Ezerszer szebb egy elegánsan öltözködő nő, mint valaki, aki örökké ezeket a divatos, mindenhol kivágott ruhákat hordja. Én 21 múltam, soha nem vennék fel magamutogató felsőket, csakis a dekoltáltat viselem, az ilyen kinn a has meg ilyenek, szóval az erősen kihívóakat felejtsd el. Én farmert sem hordok, nagyon utálom, a szövetet szeretem, és tényleg ne a divatra, hanem a komolyságra menj rá, ez az ami nővé tesz,nem a kilógó derék és kihívó öltözék :) A hajadat hogy hordod?
2010. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Tizenévesen még hatott rám is a média agymosása, de az évek alatt észhez tértem.

21F

2010. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

átlagos lányokat tartom a legszebbnek ne legyen vékony de ne is túl dagi, de egy kicsit legyen husis.

ezenkívül ha valaki azt nézi hogy milyen márkájú a ruha ami rajtad van az a világ gyökerei közé tartozik. sokkal fontosabb az hogy stílusos legyen (ami nem egyenlő a divatossal, mert aki divatos az sokszor undorító ruhákat is felvesz,mint Lady p*na Gaga...) és legyen ápolt.

2010. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :) Természetes barna a hajam,a körmöm néha kivan festve külömböző színekre,vagy natúr,vagy átlátszóra.. a hajam göndör eredelieg..félhosszú,de néha vasalom,néha bozontos hullámos :D :)
2010. aug. 16. 18:53
 15/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nézd, én kövér vagyok, de van barátom és jelentkező is mindig akadt, akad (próbálkoznak).

Nem öltözöm divatosan, de nem is a múltban élek.

Minden férfinak más jön be, szóval nem lehet általánosítani, ezt ne feledd! :)

2010. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
15 és fél.
2010. aug. 16. 19:17
 18/22 anonim ***** válasza:
Akkor nálad még nem gond az, ha fiatalosabb ruhákat hordasz :) azt hittem olyan idős lehetsz, mint én.
2010. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van..ízlések pofonok..mindenkinek más tetszik..nem szabad általánosítani.:) Majd jön valaki aki szeretni fog :P Talán "örökre". :)
2010. aug. 16. 19:24
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha husis (van rajta izom) az jó. A zsíros lányok meg senkinek nem kellenek, ha én lemegyek kondiba, és edzek, akkor hagy várjam már el, hogy a csajom is hozza a szintet.

És igen, előbb lennék egy modell lánnyal, mint olyannal, akinek 10% fölött van a testzsír%-a.


És a fiúk nem válasszááááák a lányokat, hanem választják...


19/F

2010. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!