Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt csak ilyen megkeseredett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt csak ilyen megkeseredett emberek vannak, vagy vannak olyanok is akik elégedettek az életével?

Figyelt kérdés
(nem mintha én az utóbbiba tartoznék)
2017. okt. 3. 23:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Én nem vagyok megkeseredve, hálistennek. Amúgy igen, sok itt a rinyagép, félelmetes, hogy ezek az emberek mászkálnak az utcákon. Ki tudja, ki milyen aberrált valójában. Tisztelet a kivételeknek, nekik egy nagy pacsi. :)
2017. okt. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Én teljesen elegedett vagyok az életemmel.. igaz,a nök körében én sem vagyok valami népszerű, de emiatt nem vagyok megkeseredve,hisz annyi más jó dolog van az életben.. és előbb-utóbb biztosan ez is változni fog, én bízom benne :)
2017. okt. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én olyan vagyok, aki meg van elégedve az életével. Bár anyukám februári halála nagyban megváltoztatta az életemet és a boldogságom is nagyon megcsappant. Egy életvidám lányból most nagyon más lány lettem.

Egyébként elértem minden célomat, amit kitűztem: álommeló, álompasi, önmegvalósítás.


Tényleg nagyon sok itt a rinyagép. Vagy nem is olyan sok, csak mindegyik kérdés ahhoz a pár emberhez tartozik. Ezt nem tudom.

2017. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok, nem panaszkodni járok ide.
2017. okt. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
röhögni vagyok itt meg trollkodni
2017. okt. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Van. Én is közéjük tartozom, csak én jobban.
2017. okt. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 kén_ ***** válasza:
53%

Hogy elégedett vagyok e? Hm, vannak szempontok, amik szerint igen, vannak, amik szerint még nem. Az viszont biztos, hogy nem rinyálok miatta, mert a rinyálástól nem szoktak megoldódni a problémáim. Akik meg itt "rinyálnak" - nem fogok neveket mondani, de azért feltűnt, hogy van pár állandósult arc -, azokon meg nem tisztem változtatni. Ha feltesznek kérdést, válaszolok, de nem fogom helyettük megváltoztatni az életüket.


21/F

2017. okt. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vannak elég sokan. De akinek nincs párkapcsolata, az jobban ráér gyakorizni :).
2017. okt. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Minden dicsekvés nélkül mondom, teljesen elégedett és boldog vagyok, az életem minden területén.
2017. okt. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
imádom magamat, imádom az életem, sosem kaptam semmit ezüsttálcán, magam által vagyok az aki és tartok ott ahol, nagyon hálás vagyok mindenért amim van, sokan utálnak és irigyek rám, de ez nem engem minősit :D
2017. okt. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!