Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bunkó vagyok a páromhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bunkó vagyok a páromhoz?

Figyelt kérdés
Páromnak volt egy eleg súlyos hasi műtétje. Itt a faluban sokan aggódtak érte ezért sokan kerdeztek tőlem ismerosei h hogy van. Én mondtam mindenkinek h szerencsére jobban van de sajnos lesz meg egy műtét. Párom vissza hallotta h elmondtam h lesz még egy műtétje és most szakítani akar velem. Csúnya szavakkal illetett ezért h elmondtam. Mondván h én mit pofázok róla! Tényleg nagyon szemét voltam h elmondtam ezt?
2021. febr. 18. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
jesszus, szegeny férfiak, hogy nektek milyen hisztis p.csakat kell elviselnetek...
2021. febr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
ha ezért szakítani akar, mit vársz tőle hosszútávon?
2021. febr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én a hölgy vagyok
2021. febr. 18. 08:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Manapság az emberek nem tudnak beszélni?


- kicsim, tudom, hogy a faluban sokan kérdezősködni fognak, mondd csak azt, hogy jobban vagyok, nem akarom, hogy tudjanak a következő műtétről és aggódjanak.


Vagy ha ez kimaradt:

- jaj, dragám, hallottam a Teri nénitől, hogy mondtad az embereknek, hogy lesz még egy műtétem, annyira nem akartam volna, hogy tudják. Nem haragszom, csak elfelejtettem mondani, mert kivoltam a műtétről, legközelebb kérlek kérdezz rá, hogy mit mondhatsz el.


Ha pedig megtörtént a durva hiszti:

- bocsánat, nem akartam ennyire kiakadni, csak ez nekem fontos lett volna. Most hetekig ezt hallgatom a faluban, mindenhonnan. Ne haragudj, legközelebb igyekszem kultúráltabban megfogalmazni, de kérlek te is kérdezz rá, hogy mit mondhatsz el.


Te pedig a kiakadásra:

- bocsánat, nem is gondoltam volna, hogy ez neked ennyire fontos. Legközelebb rákérdezek, hogy mit mondjak majd a rokonoknak, falunak, ha nem mondod külön. Most már tudom, hogy rosszul esett, de kérlek te se bánts ezért, csak félrement a kommunikáció.



Bocsánat, de ma már a sokadik kérdés, ahol egyszerűen nem beszélnek egymással az emberek vagy nem tudom.

Nyilván nem voltál bunkó. Az a része érthető amúgy, hogy miért nem szeretné a barátnőd, hogy rajta csámcsogjon a fél falu és hogy ideges a 2. műtét miatt, de így se szép, hogy káromkodik meg szidalmaz. Mindketten hibásak vagytok a magatok módján. Biztosan nagyon stresszes és nem a helyén kezeli a dolgokat, ha amúgy nem szokott ilyen lenni, akkor csak nem tudja, hogyan bírkózzon meg ennyi stresszel egyszerre.

2021. febr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondtál pontosan? Csak ennyit, hogy lesz még, vagy belementél a részletekbe? Mert azt én sem szeretném, magánügy. Bár szakítani ezért.... Pontosan milyen műtét, az sem mindegy.

Valószínűleg ő nem egy 80 éves öregasszony, aki szereti ezeket a dolgokat kivesézni.

2021. febr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ALAP, hogy anyagi, szexuális, és egészségügyi dolgokról nem pofázok idegeneknek.
2021. febr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ő a meleg, amiért ennyire fél mások véleményétől.
2021. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

"Szerintem ALAP, hogy anyagi, szexuális, és egészségügyi dolgokról nem pofázok idegeneknek."


Hát nézd, említenék egy másik álláspontot. Nekem pont azt volt nehéz fiatalon megszokni, hogy az emberek nem szeretnek ilyenekről beszélni. Számomra az volt az alap, hogy ha valami nem kerek az úgyis látszik, ha takargatom csak kínosabb lesz. Ha nyíltan beszélek róla, akkor nálam van a kontroll, kevésbé vagyok kiszolgáltatva az emberek találgatásának.


Én csomószor pl tök boldog lennék, ha bajom van, megbeszélhetném valakivel, nem lennék annyira egyedül, de mivel az az "ALAP", hogy ilyenről nem beszélünk, ezért nem teszem. Ők meg nem mernek rákérdezni, nehogy kínos legyen, ehelyett célozgatunk, feszengünk.


A kérdésre válaszolva: kérdező, nem vagyunk egyformák. Vannak introvertáltabb emberek, akik számára kiszolgáltatottság, hogy valaki belelásson az életükbe. A feleségem nem húzza fel a redőnyt ameddig nem ágyazott be, mert nem szeretné, ha valaki meglátná a "rendezetlen" szobát. Számomra először ez abszurd volt, de neki így komfortos, nem nagy ügy.


Szerintem egyikőtök sem hisztis, vagy bunkó, csak magatokból indultok ki. Ő is azt gondolja, hogy alap, hogy ilyenről nem beszélünk, ezért te nem vagy normális. Szerintem ezt érdemes egyszerűen tisztázni és tiszteletben tartani a partner igényeit.

2021. febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

"Szerintem ALAP, hogy anyagi, szexuális, és egészségügyi dolgokról nem pofázok idegeneknek."

Ott a pont.

Másrész a fickónál mentálisan is lehet némi zavar.

Ápolásra szorul és comboskodik. A nők szeretnek pletykálni. ( férfiak is )

Másrészt az ótszéli békát nem érdekli mi van vele. A szomszédom is elment harmincas éveiben rákban. Megtudtam. Néha meglátogattam. Ennyi.

Lépj le tőle. Comboskodjon magában. F

2021. febr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4#+1!!!

De én ilyen debillel szakítanék. De te és én nem vagyunk éppen egy szinten.

2021. febr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!