Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem hogy hol vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem hogy hol vonzódom az aktuàlis páromhoz, hol nem, az mitől van?

Figyelt kérdés

Nem értem a dolgokat:


Egyik, amikor összejövök valakivel, kívánom, lazán elvagyok vele az ágyban, de ha szerelmes leszek, akkor megjelenik a szorongás, gátlásosság, megfeleltségi kényszer, szégyenlőség, és élvezni sem tudom.


A másik, párommal ugy alakult, hogy amikor összejöttünk nagyon kívàntam, imádtam vele a szexet, amikor jött hozzám is már szédültem attol is hogy végre itt van, elmondhatatlanul vágytam rá mindig, aztán egy hétig nem találkoztunk melo miatt, azalatt én megjártam a poklot, de még vitáztunk is, féltem, hogy elveszitem, de minden rendben, nagyon szeret akar, de komolyan az egy hét ilyen különlét alatt mintha ugy eltört volna bennem valami, hogy a szervezetem nem kivánja a közeledését már. Szeretem nagyon pedig, tényleg ő is és minden rendben is van köztünk, de mintha àtmentem volna frigidbe azután az egy hét kényszerkülönlét után. Nem érzek fizikailag vágyat, izgalmat, semmit, "rutinbol"vagyok vele.

Nem értem a szervezetem. Mintha érzéketlenné változtam volna amire semmi okot nem találok.


Mi lehet ez?mitől van?


2018. dec. 18. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Stressz miatt, nem tudsz belelazulni a vele való együttlétbe. Romantikus dolgokra lenne most szükséged.
2018. dec. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nő vagy, és minden szexuális vágyad abból indul ki, hogy a lelkedben mit érzel. Gondolom legbelül kicsit megbántódtál ezalatt a hét alatt, és úgy érezted, hogy ő nem tesz meg annyi mindent kettőtökért, mint te, vagy felmerült benned az, hogy jól elvan nélküled, lehet félre is lépett. De csak tippelni tudok, te tudod, hogy mit éreztél akkor, és most.


Mellesleg jó nagy az érzelmi kilengésed, nem csoda, hogy egy kiegyensúlyozott pasi melletted ridegnek látszik. Szerintem ez a hangulatingadozasod lehet az oka, lehet hormonok csinálják.

2018. dec. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Éltél meg gyermekkorban elhagyottságérzést?
2018. dec. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt én is észrevettem magamon, hogy szélsőségesek nagyon az érzelmeim, egyszer annyira vágyom rá hogy abszurd helyzetekben is reagál a szervezetem es kinlodik nélküle, másszor pedig a hátam közepére sem kivanom.


A gyerekkorom igen, extra gáz volt. Köze lehet hozzá?

2018. dec. 18. 08:39
 5/5 anonim ***** válasza:

"A gyerekkorom igen, extra gáz volt. Köze lehet hozzá?"


Természetesen igen, sőt, köze van!


Gondolkodj folyamatokban, összefüggésekben, okokban és okozatokban, mert úgy értheted meg a személyiségfejlődés működését.


Írok egy példát.


Lány gyermekeknél, kiváltképp ha elsőszülöttek gyakori az, hogy az apától várt, és meg nem kapott elfogadás vágyát, hiányát továbbviszik a férfiakkal való kapcsolatukba.Ezekből a gyermekekből lesznek az olyan nők, akik megfelelési kényszeresek a férfiak felé, önkéntesen és ösztönösen alárendelik az igényeiket, hogy a vágyott figyelemben, elfogadásban és szeretetben részesülhessenek.


A te viselkedésed nyilvánvalóan nem optimális, nem egészséges.Ennek kell, hogy legyen valamilyen oka.


Az első lépés, hogy feltárd ezt az okot, azonosítsd, és tudatosítsd.


Ezután jöhet a tudatos önmeghaladás, gyógyulás, és lehet élvezni az életet.

2018. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!