Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem neki ? (Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki ? (Elég hosszú lesz,előre is bocsánat )

Figyelt kérdés

Van egy srác, ő fuvaroz haza 2 hetente.Szimpi, jól néz ki,teszik,és ahogy viselkedik,úgy érzem én is neki,viszont semmit nem lép,mármint nem keres nem ír nem hív

Kb november óta ismerjük egymást.

A buszban folyton ugrat,mindig valami poént oda vág ,néz a tükörben,ha észre veszem,akkor viccesen mond valamit,illetve tényleg végig csak velem hülyéskedik,utaztak mások is vele már akik szintén fiatalok,de mindig hozzám jön oda, együtt cigizünk, érdeklődik,mesél magáról, poénkodunk,és ha a buszban vagyunk,az első adandó alkalommal valamit oda szól,mindig a nevem mondja, mindig mindenre olyat mond,hogy nekem beszóljon.

Legutóbb sorompót kaptunk, lehúzta az ablakot és kiabált ki hogy itt van buszban a (az én nevem )és azonnal engedjetek át minket,had vigyem haza őt.

Amikor kiszálltam,mert haza értem,akkor a barátnőm ott volt,cigizünk egyet együtt és a barátnőmtől is rólam kérdezett dolgokat

És mindig azzal ugrat,hogy velem akart szilveszterezni,de akkor is dolgoztam,ezt állandóan a fejemhez vágja,de mikor mondom neki hogy jöjjön, pótoljuk be,annyit mond hogy majd 2022-ben.

Amikor egyszer a másik srachoz kerültem,és nem vele utaztam haza,akkor is ha felhívta a másik sofőrt,akkor is nekem üzengetett.

Ha ezt mással csinálná, egyértelmű lenne számomra,de mivel rólam van szó,így nem értem.

Mert ha én írok neki, mindig ír vissza,akkor is küld néha ilyen kétértelmű képeket,de egyébként nem keres,nem ír.

Nem tudom,lehet én vagyok hülye,szórakozik,vagy gondolhatnám hogy alapból ilyen,de november óta mással még nem beszélt így,és nem szentelt ekkora figyelmet,mint nekem.

Tetszik.

Nagyon.

De félek írni neki, félek bármit mondani,mert félek ez csak szarkazmus,mert nem hinném,hogy egy 41 éves férfi nem mer kezdeményezni.

Nem vagyok rossz csaj,ezt mondják rólam,de én nem vagyok magammal megelégedve,se önbizalom, se semmi,és az előző barátnője nagyon szép volt még női szemmel is.

Szóval,jó lenne néhány tanács,tipp.

A szám nagy,de félénk vagyok,nem merek semmit tenni.

Hagyjam, vagy inkább várjam ki a végét ?!


2021. febr. 18. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Irj neki, lehet hogy o is felenk es csak valami "jelre" var hogy lepni merjen
2021. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Igazából csak annyi jut eszembe ami velem is probléma szokott lenni..


Te kimutatod az irányaba hogy tetszik neked? Mert szerintem rajtunk nőkön sok esetben látszik ez, kiveve ha valaki félenkebb és inkább elrejti.


Flörtölsz vele? Úgy nézel rá? Teszel olyan megjegyzéseket? Stb stb

2021. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából én is viccelődök vele,de úgy igazán komolyan nem merek neki semmit mondani,írni sem merek neki.

Nem is tudom legközelebb ha utazunk,mi az ,amivel jelèt adhatnám annak,hogy részemről nem vicc,ha azt mondom jöjjön,és pótoljuk be a szilvesztert.

Így engem még sosem nevettetett meg senki.

Nagyon aranyos a viccelődésen kívül is velem.

Még ide is félve jöttem fel a kérdés kiírása után,mert azt hittem majd mindenki kinevet,hogy ilyet kiírok.

Barátnőm is egyértelműen azt mondja,hogy érdeklem őt,és hogy kellene írnom neki,mert eddig ha írtam neki,csak viccelődés miatt.

De nem merek.

Ennyire félénk vagyok.

Így lehet az egész ennyibe marad ,mert talán ő is pont ilyen,mint én 🙈

2021. febr. 18. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy ha szabad kérdezni? Ha nem akarod itt leírni akkor privatban is lehet:)


Én is szalasztottam el lehetőséget mert a pasi is félénk volt, pedig voltak sokatmondó jelek és nagyon bánom.

Ne hagyd annyiban! Tudom hogy nem könnyű, hidd el, de legalább nem leszel bizonytalanságban. Az a legrosszabb.

2021. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ám hogy a pasi nagy szájú, de belül fél a csajoktól kicsit:)
2021. febr. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

35 éves vagyok,túl egy nárcisztikus kapcsolaton, szakításon,majd felépülésen.. ő pedig túl egy váláson.

Szóval szerintem egyikünk helyzete sem olyan könnyű ,de azt hiszem egy kicsit most erőt adtatok,és talán majd merek ezek után vicc vagy poén nélkül is mondani neki valamit,hogy kiderüljön , hogy csak félre értem a jeleket ,vagy pedig jól látom.

Nagyon szépen köszönöm nektek 🙃

2021. febr. 19. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!