Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek ti is voltatok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti is voltatok ennyire óvatosak, vagy ezt miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
Üdvözletem mindenkinek. Elsősorban hölgyek válaszát várom. A helyzet az, hogy megismerkedtem egy lánnyal, nagyon jól alakul a kapcsolatunk, szerelmesek vagyuk egymásba. Viszont ő nagyon nagyon óvatos, meg akarja alaposan nézni kivel jön össsze mert az élethosszig tartó kapcsolatot keresi. Nem vagyunk még együtt. Tegnap amikor videótelefonáltunk megkért, hogy maszturbáljunk együtt és én ebbe belementem. Mivel még szűz, azt mondta, neki ez első lépésként jó lenne, mivel még ilyet sem csinált. Kapcsolatba kerülni és lefeküdni velem egyenlőre nem szeretne, mert nem akar csalódni véletlen sem. Nagyon mélységes a kapcsolatunk, nincs titok meg semmi. Szerintetek ez oké viselkedés, vagy nem gondolhatja velem annyira komolyan? Esetleg meglehet, hogy tényleg az óvatosság vezérli, és én most egy kincsre leltem? 28N/29F. Előre is köszönöm a válaszokat.
2021. febr. 19. 08:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Te írtad, hogy nem akar veled kapcsolatba kerülni. Plusz a mindennapos találkozás mellett a webkammaszti kicsit logikátlannak tűnik. Miért nem együtt csináljátok, ha mindennap találkoztok? Ilyen kapcsolata a 14 éveseknek szokott lenni, kicsit fura, hogy neked majdnem 30 évesen magyarázni kell ezeket, de majd eldöntöd, hogy kell-e neked ez vagy sem. Addig sétáljatok kézenfogva és fagyizzatok. De aztán ne legyél megsértődve, ha jövőre se fekszik le veled, vagy kiderül, hogy férje van :D
2021. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Osztom a 2-es véleményét.
2021. febr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok szűz, de még csak intim fotót sem küldtem a 7 éves kapcsolatomban sem, nemhogy webcamon masztizzak...:D

Itt valami nagyon félrement.

2021. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

El kell keserítselek, neki arra jó vagy amire, de azt a bizonyos kapcsolatot sose veled fogja tervezni.

De te csak fuss és reménykedj, majd miután belekeseredtél az egészbe, rájössz, hogy baromira hülyének nézett.

(mondom ezt 30 feletti nőként, nem pedig tapasztalatlan tinilányként)

2021. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy 28 éves lány/nő óvatos,és szűz akkor nem fog veled webcammasztizni. Vajon miért szűz ennyi idősen? Ha pedig együtt masztiztatok akkor kívánja a szexet és még csak szégyenlősnek sem mondható.

29 éves korodban te még hiszel a mesékben?

38/N

2021. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
El ne hidd ennek a féregnek, hogy szűz.
2021. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Hát ezeket sz@r volt olvasni, de halgattam rá és dilemma elé állítottam. Meglátjuk...elveszi ám 1-2 az ember eszét az érzés sajnos.
2021. febr. 19. 15:09
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt viszont jó olvasni, ha egy kérdező 100ból egyszer elgondolkodik a neki nem tetsző válaszokon is. Én is kíváncsi vagyok mit fog lépni a csaj, a reakciójából sok minden kiderülhet.
2021. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is pont ugyanaz jutott eszembe, mint a #18-nak, ez tényleg ritka itt.
2021. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Írd majd meg, mire jutottatok!
2021. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!