Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek ti is voltatok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti is voltatok ennyire óvatosak, vagy ezt miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
Üdvözletem mindenkinek. Elsősorban hölgyek válaszát várom. A helyzet az, hogy megismerkedtem egy lánnyal, nagyon jól alakul a kapcsolatunk, szerelmesek vagyuk egymásba. Viszont ő nagyon nagyon óvatos, meg akarja alaposan nézni kivel jön össsze mert az élethosszig tartó kapcsolatot keresi. Nem vagyunk még együtt. Tegnap amikor videótelefonáltunk megkért, hogy maszturbáljunk együtt és én ebbe belementem. Mivel még szűz, azt mondta, neki ez első lépésként jó lenne, mivel még ilyet sem csinált. Kapcsolatba kerülni és lefeküdni velem egyenlőre nem szeretne, mert nem akar csalódni véletlen sem. Nagyon mélységes a kapcsolatunk, nincs titok meg semmi. Szerintetek ez oké viselkedés, vagy nem gondolhatja velem annyira komolyan? Esetleg meglehet, hogy tényleg az óvatosság vezérli, és én most egy kincsre leltem? 28N/29F. Előre is köszönöm a válaszokat.
2021. febr. 19. 08:12
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Elemző típus vagyok...Csak hát az érzés. Efelett nem áll ész és logika. Elkap, elsodor magával mint egy nagy hullám. Tehetetlen leszel. Lehet ez nem egy napos tortúra lesz, mire érdemi megegyezés lesz.
2021. febr. 19. 18:33
 22/28 anonim ***** válasza:

14-es vagyok, és s aját példámból kiindulva:

Éltem-haltam egy srácért, jófej, inteligens, jó humorú volt, minden stimmelt, úgy éreztem, ő az, aki kell nekem. Borzalmasan empatikus vagyok, megajnáltam, amikor azt mondogatta, hogy milyen szerencsétlen, ronda, ő nem kell senkinek. Azon voltam, hogy bebizonyítsam neki, hogy igenis értékes ember. Eladta (majdnem egy időm az említett csajjal), hogy nem volt még senkivel, se csók, se semmi. Úgy bekajáltam, hogy csak na!

És képzeld, csajjal/fszival összejár dugni.

Holott nem ezt a képet mutatta magáról. Úgyhogy én saját bőrömön tapasztaltam meg azt, hogy mindenki azt mond, amit akar, és hidd el, ha ő tényleg akarna és esetleg szűz lenne és amatt lenne gátlása, akkoris nyitna feléd! Hiszen mind voltunk azok, és lám, mégis.... érted már?

Én tudod mire kellettem a fickónak?

Legyen valaki, aki meghallgatja, aki hízlalja az egóját, aki kívánatosnak lása, de igazán sose kellettem neki.

Tudom, hogy nehéz, de nézd kívülálló szemével a dolgokat, és okosabb leszel. Egy ilyen baromi jó tanulópénznek, de legyen eszed, és ne hitegesd magad, mert csak tönkre fogsz menni.

2021. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem szeretne kapcsolatot egyenlőre. Ebbe a játékba ő maga sem tudja miért kezdett bele, de a dolgok amiket elmondott igazak. Egy igazi idiótának érzi magát, hogy túl gyors volt és túl messzire ment. Belátása szerint én jobbat érdemlek. Én meg itt maradtam az érzéssel...gondoljátok el a kolleginám is egybe...minden nap látni fogom. Így ki fog készülni a lelki világom!!
2021. febr. 20. 05:45
 24/28 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy hallgattam a válaszolókra, ki tudja meddig ment volna a játszma. Kacsintások, ölelés, puszi ilyenek. A beszélgetések tartalmáról ne is beszéljünk. Tök hihető volt, mint valami istenverte álom. De benne is biztos vannak érzések, mert amik történtek azok érzések nélkül nem mennek senkinek sem.
2021. febr. 20. 05:48
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat érdemelsz... Ez azt jelenti, hogy szerinte ő nálad jobbat érdemel. Annyira gáz ez a szöveg!
2021. febr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
24 De, sajnos mennek. Ilyesmit mondjuk inkább férfiak szoktak csinálni. Vannak, akiknek semmi nem jelent semmit, csak a saját érdek és mindent el is hazudnak ennek érdekében.
2021. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Hmmm....
2021. febr. 20. 09:40
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Jobbat érdemelsz.

Ez a világ legnagyobb lekoptató dumája. Meg sem akarja próbálni veled. Ezt jelenti az én olvasatomban.

Kaptam is és adtam is már szakítóokként. Magamról tudom, hogy akkor nem akartam többet a sráctól. És gondolom akitől válaszul kaptam sem velem tervezett.

Nem kell ezt túlgondolni, jobb, mint vesztegetni az értékes időt.

Ha 28 évesen azt állítja egy nő, hogy szűz valami bolondság van a fejében. Vagy hazudik, vagy nem normi,bocsi...

2021. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!