Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valoban ez az ok, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoban ez az ok, hogy nem mukodik a szex koztunk? Erdemes ebben a kapcsolatban maradni?

Figyelt kérdés
Mikor osszejottunk a baratommal 1 eve, nagyon sokat edzettem, heti 3szor voltam edzoterembe, plusz 5-6-7 km-ket futottam. Grammra pontosan etkeztem. Ezzel szembe most igen elengedtem magam, tortentek velem negativ dolgok, magam alatt lettem. Korabban a magabiztos nobol most mar nincs. A munkam is elvesztettem. Egyebkent egyutt elunk, hetfon kezdek az uj munkahelyemen. Feljott ram kb 2-3 kilo es a korabban kockas hasam nem olyan mint regen. Hozzateszem azota o se ugy eszik, o se edz annyit es o se ugy nez ki ahogy megismertem. En ugyanugy kivanom ot. Viszont tegnap kozolte, hogy o nem. Hozzateszem lassan 2 hetente 1szer szexelunk. Nem plusz 10 kilo jott ram. Mindig kifogast keres, hogy miert ne szexeljunk. O nem szeretne szakitani, en viszont elgondolkodtam rajta. Mi lesz ha terhes leszek es felszedek 10-15 kilot vagy tobbet? Elhagy? Segitsegre lett volna szuksegem ebben a 3 honapban amikor igazan mely pontom voltam. De o csak tovabb rontott rajta. Jelenleg, de lehet csak a friss helyzet miatt erzem, hogy hagyjuk en nem akarom ezt. Ti mit tennetek? Adnatok meg eselyt ennek?
2021. febr. 21. 05:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

*és minden exemnél is ez van. Elhidegul nem akar szexet stb más meg ugy startol rám mintha az élete mulna rajta.

Nem az én hibám ha az egyik potenciazavaros lesz.én már erre rájöttem

2021. febr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mindig a terhesseggel jöttök ilyenkor.


A terhesség nem egyenlő az elhizassal. A szerelmed terhesen is kíván. Elhizottan, kövéren nem. Ez teljesen érthető. Mellesleg amikor terhes leszel csak pocakod lesz, nem lesz nagyobb karod, segged, combod. Jó esetben.


Egyebkent w helyedben én hagynám ott, kit erdekel neki mi a baja. A teny, hogy 2 hetente szexeltek, ez szánalmas. Tudod ki lenne ilyen semmitmondó lakotarsi viszonyban kb.

2021. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy par kg számít es ezt ő sem mondta!! Terel ha nem tűnne fel...

Korábban mennyiszer kezdeményezett?

Szerintem vagy van valakije, vagy csak elvan veled, vagy valamit titkol.

Sokat elárul az is hogy annyire lenyomta az önbizalmadat hogy pár kg- on kínlódsz, gyötröd magad. Ez nem normális.

2021. febr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Valahol egy coca rájött hogy lefőtt neki a kávé?
2021. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én ilyennel tuti nem lennék együtt. 10 kg-t híztam mióta kapcsolatban vagyok (tini voltam még mikor összejöttünk, és beteges mértékben sovány, most van normál súlyom), és a párom ugyanúgy kívan, sőt, mindig mondja, hogy sokkal jobban tetszem neki így, hogy nincsenek kint a bordáim.

2 kg az konkrétan semmi. A terhességes gondolat is jogos, azért olyankor nem csak a has nő meg sokszor, hanem bizony vizesedik, puffad az ember. Persze ez jó esetben szülés után le is megy, de azért nem igaz, hogy akkor csak a has lenne nagyobb. Meg amúgy is, ahogy idősödik az ember, úgy lassul az anyagcseréje, senki nem lesz olyan 40 évesen, mint 20 évesen. Ha ő tényleg a plusz két kilón problémázik, akkor szerintem kuka. Ha "csak" eltérő a szexuális igényetek, akkor is, mert ezzel nem nagyon lehet mit csinálni, egy életet meg nem éri meg leélni úgy, hogy te naponta csinálnád, ő meg kéthente.

2021. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!