Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak miért fáj, ha valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak miért fáj, ha valakinek nem kell dolgoznia?

Figyelt kérdés

Egy most olvasott kérdés és kommentek kapcsán merült fel bennem, hogyha van egy pár, akik megegyeznek abban hogy az egyik fél annyit keres, hogy ne dolgozzon a másik, és kettejüknek ez így megfelel, akkor másokat ez miért zavar annyira? Mert szerintem akik annyira kiakadnak ezen, azok csak irigyek igazából, és utálnak bejárni dolgozni.

Nem mondom néha én is úgy vagyok, hogy pár hónapig jó lenne semmit sem csinálni, vagyis csak azt, amihez kedvem van, de én nem bírnám, hogy sosem dolgozzak. Viszont akinek ez tetszik, és meg is adatott neki, azt miért kell leszólni?


2021. febr. 22. 17:45
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
22%
Tudod, a munka nemesít.
2021. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Engem nem zavar attól független hogy én nem csinálnám. Amúgy meg vannak ebből gondok. Mint pl. Ott is azon hisztizik a kis csaj hogy a pasija nem ad pénzt. Ha elmenne dolgozni nem lenne ilyen gond. Arról ne is beszéljünk hogyha mondjuk 10 év múlva kirakja a pasas 2 gyerekkel. Hova megy dolgozni? Mit mond egy állásinterjún? 35 vagyok de soha nem dolgoztam?

Akinek jó így...

2021. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, én sem tudnék otthon ülni munka nélkül állandóan. Csak aztán be jöjjön sírni pár év múlva, hogy szeretne lelépni, mert már nem jó a kapcsolat, de nem tud, mert se megtakarítása, se tapasztalata, se munkája, se semmi.
2021. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 gyerek mellett is dolgozok,nekem szükségem van rá, kell hogy ne a 4 fal között üljek mert attól megőrülnék.

Meg az egy biztos pont, ha pl. valami történik nekem is van fizetésem, nem kerülök olyan helyzetbe hogy nincs hova mennem és ezért maradni, ha mondjuk a kapcsolat olyan.

2021. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

én értem, hogy logikátlan döntés, úgymond “veszélyes” is, csak azt nem, hogy minek támadják be a kérdezőt, mindenki úgy éli (és cseszi el) az életét ahogy akarja, nem?😄



hello Noren😄

2021. febr. 22. 18:03
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Itt minden kérdés alatt támadnak 😄
2021. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha itt ezzel kapcsolatban kérdez valaki, akkor nyilván mindenki leírja neki a véleményét. És a többségnek az a véleménye, hogy elb.ssza az életét az illető. Vagy ha bármilyen szinten is szerepet játszik egy másik témában. Pl. volt olyan kérdés, ahol a csaj panaszkodott, hogy minden házimunkát ő csinál, a pasija nem. Nyilván mindenki szidta a pasit, amíg ki nem derült, hogy a csaj kitartott. Ja, hát úgy már azért mindjárt más. Szóval alapból ha már szóba jön ez, akkor legtöbbször van valami relevanciája, ezért véleményezik.
2021. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
A magam részéről pont lesz*rom, ha valaki nem dolgozik. Csak ne ő akarja nekem bemutatni a valóság azon szeletét, amiben én élek. :)))
2021. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugy eli persze mindenki ahogy akarka. Inkabb a buktatókra hívják fel a figyelmet. Mas ha egy tapasztalt nőt a 3gyerekkel " eltartanak" mint amikor egy 20on eves csitrit hülyítenek, gyakorlatilag kontrollálják csak nem veszi észre. A narcisztikus férfiak ismerve hogy először függővé tesz , mert nem enged dolgozni, aztab leépíti az önbizalmad stb. Elmarja csaladot, barátokat,

mindenkit aki atlatna rajta. Aztan jön a lelki terror. Kívül allokent nehez megítélni miről van szó, egy törődő párról vagy egy narcisztikus elmebetegről..sokszor aki vele él evekkel később jön rá amikor nem vagy nagyon nehezen tud szabadulni. A masik meg oke hogy eltartanak de mi van ha a masikkal lesz valami? Ha mar van tapasztalatod valahol,csak gyerek miatt nem dolgoztal egy ideje vam esélyed munkat talalni ha kell. Ha nincs semmi, mert 20on eves korodtol eltartanak nem fognak kapkodni erted ha eloadod hogy 15 eve semmit nem dolgoztal. Ha nincs gyerek oke h elmesz ide oda, de nincs témád sem sikerélményed.

2021. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A hárommal odébb lévő kérdésre gondolsz? Egyrészt szerintem az kamu, elég provokatív stílusban íródott. Másrészt, mivel alapvetően a "nem ad pénzt" meg a "megcsal" között nehéz logaikai összefüggést találni, az eredeti kérdés alapból értelmetlen. Nem lehet rá válaszolni, így elmegy más irányba a téma.

Plusz ha igaz is, akkor ott nem áll fent a megfelel mindkettőjüknek kitétel, mert a csajnak nem felel meg, hogy újabban nincs lé, a csávó meg nem ad.

2021. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!