Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiatal nő miért lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal nő miért lehet egy korosabb úriemberrel szerintetek?

Figyelt kérdés
A mai nap az egyik ismerősöm bemutatta az új párját. Hát mit ne mondjad kissé meglepetten láttam, hogy egy közel 39 éves pasival együtt van, egy 25 éves leányzó... Egyébként tény, hogy se a pasi se a lány (voltaképpen ő amúgy az egyik legjobb barátnőm) nem csúnya, sőt kifejezetten szép és csinos a lány, a pasi se rossz, de na azt hagyjuk meg, hogy valamennyire látszik már rajta, hogy nem a 20-as éveiben jár. Viszont amiért kicsit irigykedve néztem rá, hogy egy olyan autóval jelentek meg, hogy na.. kicsit leesett az állam, ebből adódóan nyilván gondoltam, hogy ez egy olyan pasi aki tele van lóvéval. Szerintetek csak a pénzért lehet vele? Eléggé foglalkoztat, hogy vajon miért pont ez a csávó kell neki, mikor tőle jóval fiatalabbakat is megkaphatna. Kicsit undorítónak tartom ezt a barátnőm részéről.
2021. febr. 23. 16:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
25 voltam mikor megismerkedtem az akkor 41 éves szerelmemmel. Azóta családunk van. A szerelem még mindig tart, pedig se akkor, se most nem gazdag ő se, én se 😂 ellenben igazán jól meg tud.. 😉Minden nap. A kicsink más fél éves,még igy is😋mindenki csak a "modell barátnőnek" hívott mikor először láttak. Na de rossz ám.. ❤️
2021. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem ezt akarom hallani. Csak nekem ez olyan furcsa, pláne hogy azért előtte nem közel 40 éves fazonokkal volt kapcsolata. Persze lehet, hogy szereti, de azért valljuk be egy 25 éves lánynak milyen jó beleülni egy luxusnak mondható autóba.. persze lehet, hogy csak én tévedek.
2021. febr. 23. 16:22
 13/26 anonim ***** válasza:
75%
Talán azért van vele, mert a pasi megbecsüli, te meg undorító ribizlinek tartod. Ha választanom kéne egy "korosabb" úriember, meg egy minden nő csak a pénzre hajt fiúcska között, akkor biztos az előbbit választanám.
2021. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Persze az érthetőbb, ha mindkét félnek ugyan olyan az anyagi háttere. Na de azért mikor az egyik nagyon pénzes a másik pedig hónapról hónapra él az szerintem megint más.
2021. febr. 23. 16:24
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
süt rólad az irigység
2021. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%
Ez tuti megint egy provokativ kerdes, vagy pedig tenyleg ennyire irigy vagy es varod, hogy fikazzuk a baratnodet, onigazolast keresel. Hat, nem jott ossze.
2021. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem provokatív kérdés. Pont ezért nem írtam le a teljes történetet minden részlettel, mert egyből azt jön a kérdés alá, hogy ez csak egy kitalált történet. Igazából magyarázkodni nem fogok, aki kamunak gondolja az gondolja csak annak, hiába magyarázkodok.
2021. febr. 23. 16:31
 18/26 anonim ***** válasza:
86%
A pasit nem zavarja, hogy a csaj nem pénzes, a csajt meg nem zavarja, hogy a pasi idősebb. Mégis mi a gond? Egyedül téged zavar mindkét tény, te viszont nem vagy benne ebbe a kapcsolatba. Szerezz magadnak csóró, korodbeli barátnőt, és akkor tettél valamit az igazságért. Mutass nekik példát, had irigykedjenek.
2021. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
90%
Köztünk 12 év korkülönbség van párommal. Nem keres sokat, de ő egy igazi férfi a korombéli suttyókhoz képest. Megbízható, bármikor bármiben számíthatok rá, jó az ágyban, nem váltogatja a partnereit, stb.
2021. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj, ha csak a pénzért van vele akkor nyugtasson az, hogy előbb utóbb boldogtalan lesz. Egyébként meg miért ne szerethetné? Sose kívánd más bánatát, boldogtalanságát mert neked pont ezért nem fog jutni a jóság az életedbe. Ezt ne felejtsd. Ehhez most kapcsolok egy történetet, ami velem történt: nagyjából 4 éve az egyik ismerősöm összeveszésünk után azt kiabálta utánam, hogy reméli, hogy olyan beteg leszek, egyszer, hogy nagy szenvedések árán sem fogok tudni életben maradni. Az utóbbi 1 és fél év számár kín szenvedés, betegséget diagnosztizáltak nála, folyamatos rosszullétek gyötrik stb... Egy fiatal nőről van most szó. Ne bánts soha senkit semmiért, ne akarj rosszat senkinek. Hidd el, az élet megbüntet érte. Tudom, hogy sokan nem hisznek ebben, de én a saját esetemből rájöttem erre. Legyél jobb ember, és ne sajnáld senkitől a boldogságot!
2021. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!