Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiatal nő miért lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal nő miért lehet egy korosabb úriemberrel szerintetek?

Figyelt kérdés
A mai nap az egyik ismerősöm bemutatta az új párját. Hát mit ne mondjad kissé meglepetten láttam, hogy egy közel 39 éves pasival együtt van, egy 25 éves leányzó... Egyébként tény, hogy se a pasi se a lány (voltaképpen ő amúgy az egyik legjobb barátnőm) nem csúnya, sőt kifejezetten szép és csinos a lány, a pasi se rossz, de na azt hagyjuk meg, hogy valamennyire látszik már rajta, hogy nem a 20-as éveiben jár. Viszont amiért kicsit irigykedve néztem rá, hogy egy olyan autóval jelentek meg, hogy na.. kicsit leesett az állam, ebből adódóan nyilván gondoltam, hogy ez egy olyan pasi aki tele van lóvéval. Szerintetek csak a pénzért lehet vele? Eléggé foglalkoztat, hogy vajon miért pont ez a csávó kell neki, mikor tőle jóval fiatalabbakat is megkaphatna. Kicsit undorítónak tartom ezt a barátnőm részéről.
2021. febr. 23. 16:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem, mit pörögsz, mint a zománcos lavór. Jó kocsija van a pasinak. És? Első randin a csajnak is adta, egyből az okmányirodában randiztak, hogy a nevére tudja íratni?

Ha nem, akkor meg teljesen mindegy, hogy milyen autó. A csaj életébe semmivel tesz bele többet, mint egy Lada. Elvisz A-ból B-be.

Amúgy 39 évesen részletre autót venni nem azt jelenti, hogy kőgazdag vagy. Még ha egy csóró 25 évesnek úgy is tűnik.

2021. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
88%
Most velünk akarsz pletyizni az ismerősödről?
2021. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
77%
Ha a lány 15 lenne, akkor ez a 13 év sok lenne, de így semmi extra nincs benne, 2 felnőtt ember. Az, hogy milyen kocsira futja, nálad szempont, nem mindenkinél (amúgy céges, lízing, kölcsön is lehet). Az ismerősöd, ja persze legjobb barátnőd majd elmondja, hogy mi köti őket össze, ha ennyire kiváncsi vagy, egyáltalán nem biztos, hogy a pénz, bár lehet imponáló, ha nem a szüleitől kapja a zsebpénzt.
2021. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Te kérdező, szerinted érdekel bárkit is, hogy te mit gondolsz másokról? Ki a tököm vagy te???
2021. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként én értem azt, hogy feltud nézni rá, de mégis miért?"


Ha a nővel, aki az állítólagos legjobb barátnőd, nem vagy olyan viszonyban, hogy ezt megkérdezd, akkor én szívesen kiderítem neked, ha megírod privát üzenetben a telefonszámát. xD

2021. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Az irigység a hét fő bűn egyike. Megvan a töbi is?
2021. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!