Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27-30 év körüli férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27-30 év körüli férfiak, miért keresitek egy 21-22 éves lány társaságát, meddig várnátok rá ?

Figyelt kérdés
Egy nagyon régi ismerősöm (28 éves) elkezdett közeledni felém, jobban meg szeretne ismerni és nem rejtette véka alá, hogy komlyabb kapcsolatot keres. Ő már független, dolgozik és szerintem lassan komolyabb tervei vannak az életével. Sok tapasztalata van kapcsolatok terén (bár egyik sem bizonyult sikeresnek). Én azonban 21 éves vagyok a felnőtté válás küszöbén. Egyetemre járok és nem igazán van időm dolgozni mellette, így nagyon is szükségem van a szüleim támogatására. Nem igazán vagyok túl tapasztalt kapcsolat ügyben és az élet más területén sem. Távol áll tőlem, hogy komlyabb terveket szövögessek a jövőre nézve, jelenleg csak szeretnék élményeket gyűjteni és megélni az aktuális pillanatokat. Különböző életszalaszban vagyunk és ez nagy bizonytalanságot okoz bennem azzal kapcsolatban, hogy nyitott legyek-e felé. Nem szeretnék valami olyanba kezdeni, ami már az elején halálra van ítélve. 30 év körüli férfiak hasonló helyzetben, ti mit láttok egy 20 év körüli lányban ? Meddig várnátok arra, hogy "kiélje magát" (nyilván annak megfelelően, hogy van egy kapcsolata) és ő is komolyann terveket szövögessen a jövővel kapcsolatban ?

2021. márc. 2. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

A leírásod alapján egy szűz ribi vagy.

Nem várnék rád egy percig sem, hanem keresnék mást.

Később persze lehet bármi, de a bizonytalanra nem várok.

2021. márc. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

1.: Szex miatt.

2.: Semeddig nem várnék rá.

3.: Milyen "életszakasz"? Meg "felnőtté válás küszöbe"? Nincs időd dugni valakivel, ne kábíts már, minek tanulsz, NASA tesztpilótának?

2021. márc. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Pont ugyanezekkel a paraméterekkel találkoztuk a férjemmel: ő 28 volt, munkahellyel, albérletben, én meg 21, anyám pénzén kollégiumban, egyetemistaként.

Ma már a férjem és a lányom apja.

A szándéka egyértelmű volt az első pillanattól kezdve.


Ugyanakkor nálunk különbség volt, hogy én is ugyanazt akartam, mint ő, nem éreztem korlátozónak a kapcsolatot a világ megélésében, utazni és felfedezni, fesztiválokra járni, kirándulni, gyakorlatilag minden "tapasztalatgyűjtés és megélni az aktuális pillanatot" dolgot közösen is meg tudtunk élni, egyedül a jobbra-balra kefélést nem lehet kapcsolatban, de az nekem nem is volt igényem, szóval innentől kezdve nem volt kérdés.


De azt bevallotta, hogy ha kicsit is bizonytalannak érez, ha nem látja rajtam, hogy ugyanazt keresem, mint ő, akkor hamar továbbállt volna. Aki 28 évesen komoly kapcsolatban gondolkodik, az nem fogja az idejét pazarolni senkire sem.


Szerintem kérdező, legyél vele korrekt, mondd el neki, amit ide is leírtál, aztán majd eldönti ő, hogy meddig vár rád, ha vár.

2021. márc. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Mellettem kiélhetné magát, szóval én akármeddig várnék, közben én is élném az életem.


Bár én poliamór vagyok, de remélem segítettem.

2021. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Közöttünk is 7 év van... Mikor összejöttem vele már végén voltam a fősulinak, dolgoztam. Diákmelón találkoztunk, ő akkor érettségizett. Semeddig nem kellett várnom rá, bár nem is értem, hogy mire gondolsz a kérdés alatt... :D
2021. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen kérdéseidre azért hamar választ kaphatnál tőle. Ha nem is közvetlenül.

Ami pedig téged illet. Aki 21 évesen még a csodára vár, hogy kinyíljon előtte a világ, élményeket szerezzen, stb.. az 5 év múlva is ezekre fog. Avagy kapcsolatba kerül és felnő a feladathoz.

2021. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Kérem a vörös vihart. :)))


Nem várnék. Úgy gondolom, hogy ha van kölcsönös szimpátia, akkor csapjatok a lecsóba - tart ameddig tart. Ha szereztek egy-két jó évet egymásnak, már az is jó. Nyilván: Ha CSAK és kizárólag hosszú párkapcsolatot akar a srác minél előbb családdal, esküvővel, gyerekkel, valid dolog hogy visszautasítsd. Mondd el neki a szempontjaidat ugyanígy, ahogy nekünk is. Ha értelmes ember, akkor megérti, és nem neheztel rád a döntésed miatt, hanem keres olyat, akivel megállapodhat.


A magam részéről nem igazán szeretnék gyereket. Sem most, sem később. Amit én látok a húsz év körüli lányokban, és ami általában megfog bennük, az pont az, hogy élményeket akarnak szerezni - ahogy én is, túl a harmincon. Nem akarok még egyszer habira ezer szállal elköteleződni - akár két hitelről, akár gyerekről legyen szó. Ezt nem úgy kell érteni, hogy az aktuális páromat sz*rbanézem, meg ott csalom ahol tudom. Nem! A párom irányába a hűség részemről ALAP. Egyszerűen kötetlenül szeretném jól érezni magam - olyan lány oldalán, aki szeret, akivel fejben hasonlóak vagyunk. És akivel tudok hatalmas nagyokat bulizni, utazni, kirándulni, és persze szeretkezni. A saját korosztályom nagy részét már az elköteleződés, a gyerekvállalás izgatja. Ritka az olyan, aki inkább élne kötetlenebbül, mintsem leragadna olyan mellett, akivel később nem értik meg egymást - innen meg egyenes az út a mindenféle balhé, meg frusztráció irányába. Tisztában vagyok vele, hogy ez nem feltétlenül egy hosszútávú dolog. Ha viszont szerzünk közösen jó élményeket egymásnak, akkor miért ne? Én semmi jónak nem vagyok a kerékkötője. Ha meg vége, nincsen osztozkodás a közös ingatlanon, nincsen balhé a gyerekfelügyeleten. Búcsút intünk egymásnak, szép csendben elválnak útjaink, és megy ki-ki a maga dolgára.

2021. márc. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!