Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet nem félreérteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet nem félreérteni a,, van-e valakid" kérdést?

Figyelt kérdés

Az exem pár hetente megkeres. Elkezd jópofizni, mintha csak érdeklődne, mi van velem. De a végeredmény mindig ugyanaz. Oda lyukadunk ki, hogy van-e valakim, de ne értsem félre. Ha kérdezem, miért érdekli, arra nem tud választ adni. Csak érdekli és ennyi.

Meg azon is pörög, ez is visszatérő kérdés, hogy hol élek most.

Persze egyik kérdésére sem válaszoltam.

Ui: neki már szakítás óta van valakije.


2021. márc. 5. 18:48
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Sehogy.


Kell az egopolír neki.


Tiltàs és szvsz.

2021. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De valaki mondja már meg nekem, hogy minek kell "ehopolir",ha már jó ideje mással van? Nem elég az egojanak az, hogy boldog?

Érdekes módon engem nem érdekelt az előtte lévő exem, örültem a saját boldogságomnak és hogy valakivel kölcsönösen szeretjük egymást.

Ki a francot érdekel, van-e az exnek valakije?

2021. márc. 5. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, akiknek kell a megerősítés, hogy ők nyertek a szakitásban.. előbb lett valakijük, jobb valakijük lett (helyesebb, szebb, szexibb, beválalósabb, jobban keres, jobb szülő lenne, nagyobb esküvőt akar blabla)... nagyon gyerekes az ilyen. Es ha úgy vesszük, igazából ő veszített, mert nem tud valamilyen szinten tovább lépni.
2021. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Három eset ugrott be hirtelen:


- érdekli hogy vagy és hogyan áll az életed, szeretné ha neked is jól menne tovább/udvariasságból teszi (ezt naívnak mondanám és ritka)


- rosszul érzi magát és jobban lesz, ha látja hogy neked rossz, vagy te még nem vagy x szinten túl, így neki olyan mintha ő előrébb tartana


- csekkolja mennyire van esélye még nálad, ha gáz lenne a mostani párjával és valahova futni kéne vigasztalódni vagy kihányni a dolgait

2021. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Noren: szakítás után az első dolgom volt minden kontaktot elvágni vele. Újabb és újabb számokról keres meg. Ezt már kicsit betegesnek tartom, mivel az első alkalomnál elküldtem határozottan melegebb éghajlatra. Erre, mintha mi sem történt volna, pár hét elteltével ismét felbukkan, persze ismét új számról, pedig akkor is azt mondta, soha többet nem keres... :D

Az meg pluszban nyugtalanít, hogy miért érdekli, hol élek...

Meg a munka felől is kérdezett.. Szóval lehet, hogy én gondolom túl, de nekem úgy tűnik, hogy tudni akarja, ott dolgozom-e még, mint eddig, tudni akarja a címem és tudni akarja, egyedül vagyok-e, ha "véletlenül" valahol belém botlana, akkor véletlenül se legyen mellettem új pár.

Régebben, amikor szakítás közelében voltunk és nem akartam vele beszélni, addig ült szégyenszemre a lakás előtt pokróccal, mint valami hajléktalan, ameddig meg nem voltam hajlandó hallgatni.

Szóval lehet, hogy új pár ide, vagy oda, nem bírná elviselni, hogy én más mellett boldog vagyok...?! :/

2021. márc. 5. 19:09
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Akkor meg plàne tiltàs. Esetleg feljelentés zaklatàs gyanújàval 😉
2021. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már többről van szó mint sima megkeresésről, nem kicsit gond van a fejében.
2021. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!