Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan személlyel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan személlyel, aki nem hajlandó veled szexelni házasság előtt?

Figyelt kérdés
Ő neki tiltja a vallása a szexet házasság előtt.

2021. márc. 13. 16:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
51%

Én igen.

22l

2021. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2021. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 Noren1989 ***** válasza:
86%

Ismerkedtem ilyennel.


Mint kiderült, ennek ellenére úgy szerette a faxt, mint a legtöbb ember az édesanyját :D

2021. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Számomra fontos a szex. 28N
2021. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
83%

Egyel majdnem összejöttem,

Soha többet keresztény nőt😀

Nem is a szex hiánya a legnagyobb baj, hanem az a vallásos sötétség a fejükben.

2021. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Semmi értelme annak, hogy a házasságkötés után derüljön ki, hogy nem illünk össze ilyen téren. Utána mi lenne? Elválnánk? Vagy kerülgetnénk egymást a házban, nehogy össze kelljen bújnunk?
2021. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
85%
#5: Lehet, hogy nem keresztény volt, csak valamilyen szektás. Nekem is vannak elvakultan vallásos ismerőseim, attól még nem tekintik tabunak a házasság előtti szexet. Leginkább a szektásoknál lehet ezt megfigyelni, bár sokszor ők is áthágják a határokat, pl. az egyik jehovista falubeli igencsak szeretett hörpinteni, a másik meg felcsinált egy nőt, aki nem a felesége volt.
2021. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
88%

Nem jönnék össze, 100%. Még csak ismerkedni se.

23l

2021. márc. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
77%

7#

Nem szektás volt a csaj, hanem egy brutális katolikus aki minden második nap a templomban megtalálható és mindig van nála biblia

És ő külön kiemelte hogy házasságig ő bizony nem szexel és még soha sem maszturbált mert az bűn

Hát sajnáltam szerencsétlent mert amúgy nagyon cuki lenne, csak hát nem alkalmas párkapcsolatra.

2021. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
50%
7-es, nem kell védeni a vallásos embereket és szektákra mutogatni, aki alapból vallásos, és "normális" felekezethez tartozik, azok nagy része (vagy akár mind) orbitálisan sötét ember. Ha olyan mélységig megy a vallásosságban, hogy nem szexelne házasság előtt, akkor az már kizárja, hogy bármi értelem és valós emberi érték legyen benne.
2021. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!